Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez a kormány ilyen...

Hogy lehet ez a kormány ilyen mocsok? Ezt mért csinálják?

Figyelt kérdés

Mégis mi az hogy a rákbetegeket,akiket még kemozzák is vissza akarják terelni a "munka világába"?Hol itt az emberség vagy megértés?Agyilag ennyire debil emberek ülnek a parlamentben akiknek az orrtúrás és az alvás roha~t jól megy,de a gondolkodás már nehéz?

Egy rákos embernek minden napja egy küzdelem.Minden nap szenved a kemo miatt, mellette lelkileg is kivan.Ezek meg munkára akarják kényszeríteni? Ha meg nem dolgozik kap 20 ezer forintot?Az mégis mire elég szerencsétleneknek?


2012. júl. 21. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A "munka világába visszaterelni" álszent szöveg. Valójában a támogatottak köréből való kiterelés szándékáról van szó.
2012. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt hol hallottad?
2012. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi van?
2012. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyetértek a felháborodásoddal. Nagyon sok fiatal és egészséges ember van, aki boldogan dolgozna, ha kapna munkát. Nem tudom, miért pont a betegeken akarnak még egyet "facsarni". Talán valaki jutalékot kap a temetkezési vállalkozóktól? Mert más elfogadható választ képtelen vagyok találni. Sokszor a hócipőm tele van ezzel az embertelen világgal.
2012. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam kb. két hete egy ilyen esetet(már nem tudom hol)...sajnos.
2012. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, aki kapta a rokkantjáradékot, amíg kezelték, de mikor vége lett a kezeléseknek, gyógyultnak nyilvánították, mert a leletei immár negatívak. Úgyhogy a soros felülvizsgálaton megszüntették a rokkant státuszát.

Csak az a baj, hogy hiába jók a leletei, meg hiába nőtt kii már a haja is, a kemótól olyan gyenge lett, hogy fél nap csak alszik, és ha egy órát talpon van, már esik össze. Ha találna munkát, akkor se bírna dolgozni.

2012. júl. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kormánynak ez a feladat lett kiadva,tönkre tenni ezt az országot és a betegekkel úgy bánni mint a kutyával,ezért romlott le ennyire az egészségügy is
2012. júl. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En azt birom, mikor mondjuk valakinek csonkolt vallbol a karja es rendszeres felulvizsgalatra kell jarnia a leszazalekolassal kapcsolatosan... MIERT? Ki fog nonia karja? Vagy mi?..... Pfff
2012. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel ellentétben olyan esetnek is tanúja voltam,hogy a 246 ezer forintos rokkant nyugdíjat 24 ezer forintal csökkentették összesen,és nem küldték vissza a munka világába a beteget.Igaz,neki is gyógyíthatatlan rákbetegsége van,de akkor sem értem a kivételezést.
2012. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!