Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktornak mennyi az egy...

Orbán Viktornak mennyi az egy havi fizetése?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Elég.
2012. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

1 580 000 Ft


Tavalyi adat.

2012. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Mit tudom én. Nem szoktam mások zsebében kotorászni.

Két évig dolgoztam Németországban egy cégnél és amikor beadtam a felmondásomat akkor láttam meg véletlenül, hogy a német kollégám 20%al több fizetést kapott mint én. Ugyan azért a munkáért.

Valahogy nem volt szokás erről csevegni.Túlzott intimitás lett volna, vagy mi.

Múltkor meg az egyik bumburnyák azon ette magát, hogy a polgármesterünknek milyen jól megy.Mi mindent vásárolt és milyen sok a fizuja.Mondom neki:fogd már fel ,hogy ő polgármester, nem járhat szakadtam nem lakhat híd alatt.Szégyellném magam ha úgy járna a városom első embere!

Annyit tudok, hogy Viktornak és szűkebb családjának a gyarapodása és vagyoni helyzete kispálya az igazán gazdag magyar "nagyhalak" mellett.Ráadásul nagy részük minden törvényt mellőzve szedték meg magukat.Bár olyan is van amelyik csak eleinte.

2012. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

túl sok


a politikusok túl sokat keresnek

a minimálbér 80% át kéne kapniuk szigorú megfigyelés mellet így tán tennének is valamit a tömeges nyomor ellen

2012. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 rémuralom ***** válasza:
100%
Magas rangú politikusok és cégvezetők esetében nem igazán van értelme a fizetésükről beszélni. Persze kapnak fizetést a hivatalukért, ráadásul olyat, amely az átlagpolgár számára fülsértő összeg, de az ő jövedelmüknek csak elenyésző része az, amit fizetés címén kapnak. Orbán Viktor tuti nem azt az 1,6 millió forintot keresi meg havonta, amit itt fentebb írtak. Az csak a miniszterelnöki tiszteletdíja.
2012. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
több mint 47000
2012. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Provokáló kérdés, az igazi válasz szépen le lett pontozva. Gratulálok a tudásvágy és az értelmiségi szint égbetörekvő magasságának!
2012. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
1 580 000 Ft + amit még félrerak az emberek zsebeiből+kap a gyerekekért járó pénzt+orbán egy f.sz
2012. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyit kéne kapnia mint amennyi a mindenkori átlagkereset Magyarországon, és akkor igyekezne ,,felzárkóztatni" az országot a nyugathoz.
2012. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg több, mint gondolnánk, a Bibó Szakkollégiumos jogászcsapatnak mostanában jól megy a szekere (=kaszálnak)


köszönik szépen, a Mikszáthi Magyarország él és virágzik


munkahelyet egyet sem teremtettek, az adó-, járulékterhek nőnek


Csák Máté, Borsa Kopasz, Aba Amádé mosolyog a sírjában


ha nem tetszik a magyarnak, ahogyan az urak élnek, csendben és magában elkezdhet zsidózni


egyszerű recept, készen kapja a médiából

2012. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!