Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Permetezik az embereket?

1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem.(szerintem)

A vizet viszont mérgezik.

2012. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Ezen a kérdésen hangosan felröhögtem, pedig nem szokásom :)

Hihetetlen, hogy még mindig van lejjebb...

2012. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:
73%

"A szavazásra jogosult magyarországi lakosság szavazó egyharmadának kétharmada nem a kiirtására szavazott! "


Mi van?

2012. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

"Hihetetlen, hogy még mindig van lejjebb..."

El sem tudod képzelni... Ez a chemtrail baromság a leglowendebb idióták gyűjtőhelye. Ebben tényleg csak a legostobábbak képesek hinni. Ha jó akarsz röhögni, akkor nézd meg a "Vegyifelhőmentes Magyarországért" facebook csoportot... azok a kommentek. Én is meglepődtem az ostobaság eddig nem tapasztalt koncentrációján... Az a legviccesebb, hogy van néhány szkeptikus, aki mindent cáfol: az összes belinkelt képet, mindent. De ezeknek tök mindegy, még meg is vannak sértődve, hogy mit okoskodik. Hihhetetlen, hogy vannak emberek, akik harcolnak azért, hogy hülyék maradjanak....elképesztő.

2012. szept. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha szerinted hülyeség, akkor mit gondolkodsz, miért foglalkoznak ennyit vele a "szkeptikusok"? Ha baromságnak tartanák, nem írnának ennyi kommentet.
2012. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

"miért foglalkoznak ennyit vele a "szkeptikusok"?"

1) Ők is szórakoztatónak tartják a hülyéket. Olyan súlyos arcok vannak, hogy egy állatkerti sétával is felér a kommentek olvasgatása.

2) Tanító jelleggel próbálnak fényt gyújtani a sötét elmékben. A kutatóknak valahol szerepük a tudomány módszertanának és eredményeinek népszerűsítése.

3) Jól esik leoltani az arcoskodó retardokat.


Szerintem ezek közül valamelyik. Én is kommenteltem oda, leginkább az 1-es 3-as pont motivált, okatási céllal inkább egysejtűeknek tartanék géntechnológia előadást, minden bizonnyal produktívabb lenne.

2012. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ilyen arcok:

"Nem értesz velünk egyet, akkor te biztos zsidó vagy"

Te ezeknek mit hiszel el? ... :-D

2012. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Ma végigfotóztam ahogy kiszórták. 17 csík. Keresztül egész Heves megyén, BAZ felé, egészen az ukrán határig. Egy dologban biztos vagyok. A megyében az éves csapadékmennyiség 6.8%-a hullott. A vetés egyszerűen elégett. A gyümölcsök a fán aszalódtak meg. Gúnyolódhatsz HÜLYEGYEREK, de a tények makacs dolgok. Nem mellékesen az USA és Németország hivatalosan elismerték a chemtrail-szórás tényét. Geo-engineeringnek nevezték el. Én más országok, más népek kiirtásának nevezem, a legaljasabb módszerrel. De hamarosan rájössz HÜLYEGYEREK, amikor nem lesz mit innod... Ó, igen - Az Ön génállománya leselejtezésre került. Kérjük lője főbe magát.
2012. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

"Gúnyolódhatsz HÜLYEGYEREK, de a tények makacs dolgok."

Milyen tények? Miről beszélsz? Lefotóztál pár gépet, ahogy elhúz felettetek???? Ez mire tény? Ne legyél ekkora fogyatékos! Szerinted azok a fényképek bizonyítanak valamit?


És mégis mivel fogod bizonyítani, hogy a repülőgépek és az aszály között ok-okozati összefüggés van? :-D És akkor még nem is beszéltün arról, hogy azt hogyan bizonyítod, hogy bármit permeteznek. Na, az ilyen hozzászólókon lehet látni, hogy mi az a színvonal, amit ez a konteó képvisel. Szilárd meggyőződésem, hogy 75-8o-as IQ felett ebben nem lehet hinni. Kb ennyi kell ahhoz, hogy az ember átlássa azokat az összefüggéseket, amik telesen értelmetlenné teszik az egészet. Menj aszt nézzed az eget, fotózz röpcsiket, másra úgyse vagy jó!

2012. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mellékesen az USA és Németország hivatalosan elismerték a chemtrail-szórás tényét."

Micsoda hülyeség? Te minden sz.rt elhiszel amit elédraknak? :-D Senki nem ismert el semmit. Ezt azok találták ki, akik fejéből kipattant ez a chemtrail ostobaság, és most ők röhögnek a sok kis csírán akik mind beszopkodták. Elképesztő ostobák az emberek... és a legdúrvább az, hogy közben azt hiszed, hogy valami fontos, titkos tudás birtokában vagy, leleplezel egy világméretű összeesküvést... félelmetes.

2012. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!