Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az amerika...

Mit gondoltok erről az amerikai népszavás cikkről és a kommentelőkről?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 00:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2012. aug. 22. 00:29
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Nem szeretik a zsidókat a perzsák,biztos van valami okuk rá-ennyi.Egyébként nem kötelező szeretni őket,sehol nincs az(még)törvénybe véve.Irán egy nagyon nagy multú ország,nagy multú kultúrával,joguk van rá büszkének lenniük és természetes hogy utálják ellenségeiket akik jelenleg is támadják őket.
2012. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Az ATV egyik beszélgetős műsorában a zsidó származású Dézsi János mondta, idézem: "a majmoktól származunk".

Otthon ketten néztük az adást, egymásra néztünk, hogy te lehet, hogy igen, de mi nem.


Most akkor az ATV antiszemita?

2012. aug. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként a Talmudban meg az is benne van hogy a gójok (minden nem zsidó) teste szamártest,magjuk pedig lómag.Ez ellen tiltakozzunk?
2012. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem az a baj (az is) hogy egyik kultúra gyűlöli a másikat, hanem, hogy a gyűlöletet tanítják az iskolákban. Szerintem nem normális. Tanítsanak rendes történelmet, és felnőtt korában, rendes tudással a kezében majd eldönti a személy, hogy gyűlölködni akar vagy nem! De ne tuszkolják már le egy 9 éves gyerek torkán, hogy "jajj de hősies, hogy felrobbantom saját magam és velem együtt sok más embert".
2012. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

"Nem szeretik a zsidókat a perzsák,biztos van valami okuk rá-ennyi."


Ha Újvidéken jársz, és félholtra vernek az utcán, mert megszólaltál magyarul, gondolom akkor is ezt ismételgeted majd: "biztos volt valami okuk rá, ennyi".


Tényleg ennyi... eszed van.

2012. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Otthon ketten néztük az adást, egymásra néztünk, hogy te lehet, hogy igen, de mi nem."


Van egy szomorú hírem: a genetikai állományod 98%-ban megegyezik a csimpánzéval. Lehet, hogy az atya porról, orrba fújt lélekről, meg oldalbordáról hablatyolt a vasárnapi misén, de ez makacs tény ;)

2012. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Egyébként a Talmudban meg az is benne van hogy a gójok (minden nem zsidó) teste szamártest,magjuk pedig lómag."


Olvastad a Talmudot? A Mein Kampfban még szebb dolgok vannak, akkor most utáljuk a németeket is?

2012. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Nem az a baj (az is) hogy egyik kultúra gyűlöli a másikat, hanem, hogy a gyűlöletet tanítják az iskolákban."


Végre egy normális ember, akinek helyén van az erkölcse. Lámpással kell keresni az ilyet manapság.

2012. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is csak ámultam mikor betévedtem a "Politika" kategóriába. Általában a családi kapcsolatoknál szoktam tevékenykedni, szerintem a pontjaimon meg is látszik...


Amiket itt olvastam 1-2 kérdezőnél, válaszadónál az szinte már a jó ízlés határait súrolja. Az egy dolog, hogy az emberek nem értenek egyet valamiben, mert ideológiai különbségek mindig előfordulnak, de az az alpári stílus, ahogy egymást ócsárolják nem is tudom, hogy sírásra vagy nevetésre ingereljen.

2012. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!