Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem durva, hogy a kisebbségiek...

Nem durva, hogy a kisebbségiek, már a buszsofőröket sem hagyják békén?!

Figyelt kérdés

Nálam ez elképzelhetetlen, mi az, hogy egy utas akinek nincs jegye, tovább mer utazni, s mikor szólnak neki megveri a sofőrt!

Már külön rendőr kell oda is? De nézzétek ezt a hírt :(

Lövöldöztek egy BKV-buszon VIII. kerületeben, a Kőris utcai és a Mátyás téri megállók között. Három fiatal támadt rá az egyik utasra, aki elővette és használta is gázpisztolyát. Egy olvasónk arról tájékoztatott, hogy ezek a "fiatalok" is cigányok voltak.

Legjobb lenne már elköltözni ebből a trágyafészekből..


2009. júl. 25. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem válogatnak hogy buszsofőr,vagy tanár,ütnek.Én is épp ezek miatt gondolkodom erősen,hogy költözünk.Nekik mindent lehet büntetlenül.Ismim házát kirabolták éjjel,már épp az udvaron álló autójába pakoltak,aminek bent megtalálták a kulcsát,mikor észrevették és elzavarták őket.Egy fényképezőgépet vittek el végül,de a rendőrség nem tett semmit,mert szegények megélhetési bűnözők... Amíg ezt megtehetik,mitől féljenek?
2009. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond!

Én is egy cigányfertőzött városban lakom.(direkt nem mondom melyikben)

Múltkor utazom a buszon és felszáll egy ellenőr.(egy vékony középkorú nő)

Mindenkit megvizsgál kéri a menetjegyeket,bérleteket.

Előttem ül 2 kigyúrt debella cigánygyerek vastag aranyaklánccal a nyakukba.

Odaér hozzájuk az ellenőr...mondja a hozzá közelebb ülő debella cigónak:"menetjegyet vagy bérletet legyen szíves felmutatni"

Nem történik semmi,debella cigó rá sem néz csak karba tett kézzel ül és néz maga elé.

Megismétli az ellenőr még1szer.

Megint semmi,karba tett kézzel ül a debella cigány és rá se néz az ellenőrre.De egyre idegesebb feje lesz a cigónak.Ellenőr csaj kicsit beijed tőle tovább nem kérdezi.

Odaszól a másik cigóhoz hogy:"jegyet bérletet kérek".

Na az legalább ránéz az ellenőrre.

Erre a karba tett kézzel ülő cigány idegesen ráordít az ellenőr csajra hogy:"Ő velem van úgy hogy takarodj innen!"

Na az ellenőr csaj halál sápadt lett és visszakérdezés nélkül továbbállt.Hátrament a busz végébe az ellenőrcsaj azt azt láttam hogy remeg a keze mint a kocsonya és a következő megállónál már szállt is le.


Na ennyit a beilleszkedni vágyó munkaéhes cigányokról!

Amúgy is utálom őket mint a sz.rt.De ezek után olyan ideges lettem mint az állat.Nekik mindent lehet......

2009. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
00:11 Nem semmi történet!Sajnos én is naponta tapasztalok hasonlókat.Én sem írom ki melyik városban élek,de van belőlük bőven és egyre több lesz.
2009. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Pfujjj nácista fasziszta gárdisták!Szegínyromákok megrémültek a gárdától azért védték meg magukat.Méghogy fizessenek mint egy paraszt?Gyorsan el is határolódom töletek.
2009. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Há miket vakeráznak ezek itten?Háde mosmeg ne vergyem má meg má?!Háde kérte má a jegyet,há nem dzsanázza má hogy nincsen az má megmá?Háde megütöm...

VÁROS!!!PFÚÚÚJ!!!

2010. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Azazazizétudod válasza:
100%
az összesnek jót tenne egykis savpermet.:)))
2010. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Azazazizétudod válasza:
76%
bocs hogy OFFOLOK de azmi hogyha egy magyar embert megölnek az nincs benne a hírekbe az nincs...de mikor pl.skinhedek ölnek meg egy cigányt azt már orditják a hiradóba hogy rasszizmus... szánalmas az egész..és salynos ezlessz magyarország sorsa...ellepik a cigányok már majdnem magyarország fél lakossága cigány..
2010. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!