Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Láttátok a Háború a nemzet...

Pietrosol kérdése:

Láttátok a Háború a nemzet ellen című filmet?

Figyelt kérdés

Az ebben elhangzottakat meg tudja valaki cáfolni vagy erősíteni?


http://www.youtube.com/watch?v=c7ecIrGCsU8


http://www.youtube.com/watch?v=r9lXxMH_sSg


2012. szept. 28. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem.

2012. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Komplikato ***** válasza:

Megnéztél egy csoport véleményén alapuló "dokumnetum filmet", majd MÁSOK véleményét kérdezed meg róla?

Szerintem az a fontos te mit gondolsz róla, te mit hiszel el belőle, meg az mennyire van rálátásod a dolgokra, ez utóbbi szélesíthető világjárással, annak hiányában külföldi híroldalak és fórumok böngészésével is.

Szóval neked legyen véleményed róla, te gondolkodj rajta, ne más mondja már meg te mit gondolj ...

2012. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megnéztem, és a tapasztalataim szerint igaz, ami benne van.
2012. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!


Komplikato!


A magam véleménye megvan,de itt és most máséra is kíváncsi vagyok!

2012. szept. 28. 11:21
 5/13 Komplikato ***** válasza:
63%

Az én véleményem meg az ezekről az anyagokról, hogy pont olyan, mint bármilyen összeesküvés video vagy párt propaganda, amikor féligazságokból egy "tényt" próbálnak bemutatni, ami vagy nem létezik vagy teljesen más.

Valószinüleg napokat rászánnák az életemből, akkor a wikipédián megtalálható összes érvelési hibát meglelném benne, de nincs nekem olyan sok szabadidőm, ha meg van mással töltöm. :)

2012. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Komplikato!


Láttad a filmet?

2012. szept. 28. 11:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A privatizációs szerződések és elbeszélések nem hazudnak ...
2012. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Komplikato ***** válasza:
100%

Az biztos, de én átéltem a privatizációt, nekem nem kell elmesélni.

Vajon hányan tudják, hogy egy bizonyos Matolcsy nevű arc volt akkor a privatizációs szakértő, amikor még volt mit szétverni és eladni kilóra?

2012. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én minden ilyen megmondó-oktató anyagból előszöris gyököt vonok, és ami marad, annak az értelemmel is magyarázható részét elfogadom.
2012. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az biztos, de én átéltem a privatizációt, nekem nem kell elmesélni.

Vajon hányan tudják, hogy egy bizonyos Matolcsy nevű arc volt akkor a privatizációs szakértő, amikor még volt mit szétverni és eladni kilóra?"


Privatizációs Kutatóintézet igazgatója volt és mint a kutatóintézetek általában kutatással foglalkoztak. Ebben az esettben privatizációknak a folyamatát vizsgálták, privatizációkhoz nem sok közük volt. Sőt állami tulajdon mellett érveltek több publikáció is erről tanúskodik... szal ezt elégé elnézted, de lehet h. nekem is hiányos a tudásom ...

2012. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!