Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Helyesnek tartjátok, hogy eltávozásra engednek egy gyilkost?


[link]



2012. szept. 30. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A cikk szerint ez ráadásul rendszeres, más rabok esetében is, és eddig nem volt ezzel semmi gond. Igaz, nem én szeretnék az első lenni, akinek ebből baja lesz.
2012. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tavol elo ***** válasza:
Eleg liberalis vagyok de ezen meg en is kiakadtam! Eleve a 10 ev nagyon keves egy elore megfontolt emberolesben! Raadasul ez az ember meg el si asta az aldozatat ezert meg az se lehet "enyhito" korulmeny, hogy esetleg veszekedes kozben verekedes alakult ki es ugy fulladt meg a masik. Mert ha igy lett volna akkor nem az asassal foglalkozik hanem egybol hivja a mentoket hatha megtudjak menteni a masik embert! Azert mondjuk nem szerencses dolog ha elitelt gyilkosok csak ugy jutalombol szabadon jarkalhatnak az emberek kozott! Kapja meg a bunteteset de semmifele ilyen jutalmazasi lehetoseg ne legyen olyanoknal akik eletellenes cselekmenyt vagy eleve emberek elleni eroszak miatt vannak bortonbe!
2012. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem is pontosan ez jutott eszembe, ezért lepődtem meg ennyire.
2012. szept. 30. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!