Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem a szerbekkel barátko...

Miért nem a szerbekkel barátkozunk inkább Horvátország helyett?

Figyelt kérdés
A Trianon-élmény összeköt bennünket.

2012. okt. 4. 20:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Együtt akarsz zokogni, határtalanul?
2012. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
A délszláv-háború látom kimaradt töri órán neked..
2012. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=JX_fjDCQ448


Nézd meg és aztán barátkozz velük.

Ja én hülye a múltban élek!

Vajon a zsidók miért nem barátkoznak a németekkel?Mert van amit nem lehet elfelejteni.

De hagyjuk a múltat...a szerbek a mai napig megverik a magyarokat, elnyomják őket stb...meg ők mit nyújtanának nekünk?

2012. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
1914,1941,1944 meg a délszláv háborúk a 90-es évek elején + a pánszláv eszme.Ennyi elég is indoknak szerintem.A Horvátokkal meg 1908-óta jóban voltunk,nem sok összetűzés volt köztünk.
2012. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Vagyis 1868-óta voltunk jóban,a horvát magyar kiegyezésban önálló territóriumként lettek elismerve.
2012. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Kis-Oroszország a Balkánon..
2012. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

A szerbek "annyira" szeretnek minket, hogy kb konvepciós perrel bötrönbe vetettek 5 magyar temerini fiatal fiút 10-15 évre, egy (ráadásul provokált!) verekedés miatt.

Persze ha szerb a verekedő, felfüggesztettel vagy max. 1-2 évvel megússza.

A börtönben verik őket. 8 éve ülnek.


Ilyen a szerb"jogállam". Mint a középkorban..

2012. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
26%

Kedves utolsó!

Az tény, hogy elfogult volt a bíróság a fiúk esetében, de kérdem én, hogy ők mit kerestek hajnali 5-kor az utcán egy drogkereskedő közelében?! És miért is hagyták magukat provokálni?! Tudhatták, hogy milyen következményei lesznek, ha verekedés lesz! A temeriniek is csak a randalírozásból állnak... Mondjuk érdekes, hogy engem nem provokálnak a szerbek és nem is akarnak megverni. Pedig eljárok olyan szórakozóhelyekre is, ahol 95%-ban szerbek vannak...

2012. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

"Tudhatták, hogy milyen következményei lesznek, ha verekedés lesz!"

Hm, talán ezen mondat lehet a kulcsa a problémának, ami miatt a kérdező kérdése sem állja meg a helyét..


Ha ismered a sztorit, tudnod kell, hogy pontosan mi hogy történt, és nem hiszem, hogy megérdemeltek volna fejenként 10-15 évet ezért..

Ahhoz meg sztem senkinek nincs köze, mit kerestek arrafelé hajnali ötkor..

2012. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
39%
Azt egy szóval sem mondtam, hogy megérdemelték azt a büntetést! Viszont, ha az ember tisztában van a dolgok következményével (és ne mondd, hogy nem sejthették előre), akkor miért hívja ki még maga ellen a sorsot? Bármikor, bármilyen incidens történik szerbek és magyarok között, kik a fő kolomposok? Na kik? A temeriniek! Az elmúlt hétvégén is bebizonyították azt, hogy kemény legények...
2012. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!