Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tartana 1 gazdasá...

Mennyi ideig tartana 1 gazdasági világválság?

Figyelt kérdés

Pl beütne 1 világválság ami Magyarországot is érintené.Mindennek az ára felmenne annyira hogy nem lehetne megfizetni.És ennek következtében fosztogatások,rablások,betörések,gyilkosságok tömkelege lenne a városokba.Később a falvakban.

Ha bekövetkezne kb meddig tartana ez az állapot ? Mennyi idő amire minden visszaállna a normál helyzetbe ? 2év ? 1 év ? kb


Én már most felkészülök.A közeli erdőbe ástam sok rókalyukat.Mindegyikbe elrejtettem 1 heti élelmet és vizet.Beszereztem különböző évszakokra álcahálókat,ruhákat.Csúzlikat,íjakat,és más felszereléseket.Ha úgy hozza a helyzet meg tudom majd védeni magam,vadászni,elrejtőzni is tudni fogom hogy kell


2012. okt. 22. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
nem tudom hol voltál az elmúlt pár évben, de a 2008-as gazdasági világváltságot még mindig nyögjük, mégsem voltak tömegmészárlások. Menj vissza az iskolába tanulni.
2012. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ébresztő öcsi 4 éve gazdasági világválság van!!!!!!
2012. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kovpet ***** válasza:
Megnéztél egy részt
2012. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
Megnéztél egy részt a Doomsday Preppers-ből mi? :)
2012. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az összes rész láttam.És felvettem
2012. okt. 22. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Túl sokat voltál kint az erdőben, lemaradtál a 2008-as gazdasági világválságról.

A nagy gazdasági világválságok 1-2 évtizedig tartanak, bár sokak szerint a jelenlegi helyzet más, mert semmit nem oldottak meg a válságot okozó pénzügyi problémákból. Tehát újra megtörténhet, de már nem biztos, hogy az államok az adósság növelésével át tudnák vállalni a terheket.

2012. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te egy rendes háborúra, vagy a civilizáció teljes összeomlására készülsz, amolyan Róma bukására. De az ilyesmi nagyon ritka - még a németekkel sem történt meg a második világháború végén! Amikor a front átvonult, az újjáépítés el is kezdődött, a szervezettség visszaállt.


Szerencsére ez tényleg nem gyakori. Amikor tényleg megtörténik, akkor a következmények évtizedekig, ha nem évszázadokig eltartanak. Egy civilizáció az nem egy piti kis cég, amit két hét alatt össze lehet dobni, hanem inkább erdőhoz hasonlít, amibe nemcsak fák kellenek, hogy működjön vagy egyáltalán kinőjön, hanem emlősök, rovarok, férgek, gombák és bacik is.


A felkészülés amúgy nem rossz dolog.

2012. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: a világválság viszont nagyon is rendszeres; átlagosan nagyven-hatvan évenként kitör egy nagyobb. És nem szoktak tömegmészárláshoz vezetni (legalábbis nem közvetlenül; viszont a háborúk kitörését elősegítik).
2012. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:

Abban a filmben a nagyja defektes. De a felkészülés tényleg nem rossz dolog.


Van, hogy kell is: [link]

2012. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan mint a '33-as? Ameddig a "fentiek" akarják.
2012. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!