Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a neonácik megagyaltak egy indexriportert? (VIDEO)

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 23. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
rossz videót linkeltél, itt ellentüntetők vannak akik Jobbikosok nem neonácik.
2012. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Komplikato ***** válasza:
94%

A kérdés arra vonatkozik, hogy miért olyan hülye a riporter, hogy közéjük megy amikor ... khm ... ismert a vérmérsékletük?

Vagy az mitől ilyen taplók akik közé mentek?

Vagy az a pár centire álló rendőrök mi a halál kínját csináltak közben?

2012. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Elsőnek üzenem, hogy én egy Jobbikos vagyok, és azok az aranyászokon és Romeren nevelkedett kopaszok, akik a videón láthatóak, nem nevezném bajtársamnak.


Sajnos, vagy nem sajnos, ezek az arcok is a szavazótábor részei, nem túl nagy számban, de masszívan.

2012. okt. 23. 23:07
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem rossz...

Kérdező, az ilyen emberek miatt rossz a jobbik megítélése, mint akik itt vannak a videón.

(Én nem vagyok az, de pozitívan látom, hogy te, jobbikos létedre elítéled őket! Több ilyen ember kéne azon az oldalon.)

2012. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok és én is jobbikos. Próbáltam némi iróniát vinni a mondatomba ami nem sikerült. Épp ez az, hogy ezek miatt van rossz megítélése a jobbiknak. Több BALoldali ismerősöm dícséri őket egy-egy parlamenti felszólalás után ilyenkor meg mindent tönkretesznek. Sajnos a jobbik legfőbb ellensége a saját szavazótáborának egy része.
2012. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
23:24! Ez ellen tudod ki tehetne? A Jobbik maga. De amíg nem határolódik el, addig össze is fogják őket a neonácikkal. És hogy miért nem teszi? Talán mert nagyon is egy húron pendül ezekkel a vezetőség egy jelentős része...
2012. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Bátor ember, aki nácizva be mer menni a csorda közepébe. Jahogy pont ő pont ott pont nem nácizott? Az egész index.hu azt teszi folyamatosan, ha meg ugye cibálják az oroszlán bajszát, ne csodálkozzunk hogyha harap. Vagy ez úgy működik, hogy "tegnap náciztam, de ma közétek jövök"?
2012. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Erre fogalmazzon meg valaki ellenvéleményt! Igazad lehet. Bár azt kétlem, hogy a jobbik vezetősége velük egy szinten lenne, de nem ítélik el őket emiatt ez tény. Pedig jót tenne a jobbik megítélésének.
2012. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

23:40! "Bár azt kétlem, hogy a jobbik vezetősége velük egy szinten lenne, de nem ítélik el őket emiatt ez tény"

Ismered azt a mondást, hogy bűnösök közt cinkos aki néma? És ne hidd, hogy csak azért, mert a vezetőség nem Auschwitzozik kamerák előtt, attól ők más szinten lennének - amíg nem mondják ki, hogy ezt így nem, addig bizony ők is ezen a szinten vannak...


Amúgy meg egy jó indokot mondok neked, hogy miért nem teszik: mert a választóik nagy részét pont az ilyen szalonképtelen emberek teszik ki. Ha lefaragnák őket, akkor elveszítenék a "radikális" jelzőt, nem lennének elég szélsőjobbosok a támogatóknak, és 2014-et már a parlamenten kívül kezdenék. A Jobbiknak nagyon jó az, ha benne vannak a hírekben, ha róluk beszélnek (a rossz sajtó is sajtó!), és mondhatják, hogy őket alaptalanul vádolják. Ez nekik mind jó.

2012. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért nem határolódnak el, mert a szavazó az szavazó, ha jó, ha rossz.

Aki szereti a Jobbikot, amúgy is oda szavaz, aki nem, az meg ha az ilyen emberek eltűnnek, vagy a párt elhatárolódik sem fog rájuk szavazni.

Ellenben ha felszólal, hogy márpedig ezt nem kéne, akkor lehet a saját szavazóinak egy részét veszítené el.

2012. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!