Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Várható egy újabb világháború?...

Várható egy újabb világháború? Ha igen, mik lennének az okai?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak találgatás, de megeshet hogy lesz háború. Ha visszagondolunk a történelemre minden válság háborúval ért véget, és mivel most is válságos idők vannak nincs kizárva hogy lesz egy újabb háború. Nem biztos hogy világháború lesz lehet csak európai, de még az sem biztos.
2012. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Oka::1001 lehet. A Szarajevó-i gyilkosság,a német parlament felgyújtása,STB.
2012. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem lesz. Tényleg rengeteg oka lehet. Bármikor történhetnek váratlan dolgok a nagyvilágban ami kiválthatja.
2012. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanmár, váratlan dolgok nem okoznak világháborút. Max okot szolgáltathatnak rá. De ha az igény már megvan, és csak egy ok kell, akkor már felmerül a gyanú, hogy nem is annyira váratlan volt az a váratlan dolog.
2012. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A harmadik világháború a közmunkások szabadságharcával fog kezdődni, melyet megbecsülésükért vívnak meg.
2012. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Várható hát. Oka, mint mindig, a pííííz lesz.
2012. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Köszönjük 55%-os nálad a közmunkások a világ hősei. Nem is értem, hogyan lehettünk meg eddig nélkülük...
2012. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy. Eddig sem nélkülük voltál meg. Nélkülük már nem is élnél.
2012. okt. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Jajj tudjuk tudjuk, a közmunkások tartanak minket életben. Hagyjuk már.

A másik kérdésnél már más is leírta: szerencsére nincs minden kórház tele közmunkással, a külföldi zöldséget meg nem a közmunkás termeli meg.

Termelnek 1-1 falu közétkeztetéséhez, de az országot (az álmaitokkal ellentétben) nem ti látjátok el, nem miattatok forog a Föld. Sajnálom...

2012. okt. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Lehetséges az Orbán fogja kiváltani. Akár a belügyben akár a külügyben végzett munkájukat nézve illetve az a hataloméhesség ami lakozik benne, valamint az hogy mindenre és mindenkire tekintetlen! Biztosan sokan butaságnak tartják,de én hiszek "Nostradamus jóslatában miszerint a "délről jött ember" valószínű ő lenne.
2012. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!