Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a "kultúrprogr...

Hogy tetszik ez a "kultúrprogram"?

Figyelt kérdés

Orbán önfeledten énekelte többek között azt is, hogy "sok kislányt meghágtak". És annyira büszke volt rá, hogy "kultúrprogram" címmel feltette a facebook oldalára. A pusztaszeri turulos beszédből hazafelé menet került sor erre a kitérőre.


Lehet, hogy volt már erről kérdés, mert nem olyan friss a videó, de én nem találtam.


http://www.youtube.com/watch?v=vaUbVjewzZo



2012. okt. 29. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Szánalmas már ez, hogy egyes emberek olyan alapossággal és szigorral megfigyelik Orbánt, hogy amellett Orwell 1984-e egy jogállam. Egyetlen mázlitok, hogy Orbán toleráns ember és csak röhög a magadfajtákon, nempedig megy fejelenteni titeket becsületsértésért. A kérdést töröltetem, provokatív szemét az egész.
2012. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, anyád sem panaszkodott amikor Semjén Zsolti meghágta.
2012. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Az a bajod ,hogy neked már kocsmára se telik.

Irigy vagy kérdező.

2012. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Hát most nagyon megijedtem.


#4 Nem vagyok irigy, csak talán más az ízlésem.

2012. okt. 29. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szomorú, ha neki ez kultúrprogram. Biztos volt már benne egy-két pohárral.
2012. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A rendes magyar katonanóta nem ízlésed?

Akkor mi?

A zámbódzsimi meg a kukudzsámbó?

Vagy mittoménmien buzernyákságok?


Micsoda aljasság ezen is megakadni, hogy egy magyar(kissé lebarnult) ember katonanótát énekel?!


A nótában szereplő kislányok széthajigált lábakkal várták a huszárokat és ha valamelyik vette a fáradtságot és meghágta őket arra büszkék voltak ám!

Mit tudsz te a huszárokról?

Mit tudsz te a magyarokról?

Semmiről se tudsz semmit csak ülsz a fejeden és irigykedsz a kislányokra és Viktorra?

2012. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó, mégis bevallom: Rettentően irigylem! Most így jobb?
2012. okt. 30. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!