Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezt hogy képzeli az MTVA?

Ezt hogy képzeli az MTVA?

Figyelt kérdés

1000 budapesti kisgyereket akarnak kivezényelni biostatisztának a Himnusz tévés változatának újrafelvételéhez. A feladatuk, hogy nov. 18-án fél 2-től este 8-ig ácsorogjanak a szabadban, és tátogjanak.


Ez már erősen a szocializmusra hajaz, emlékszem akkor engem is kivezényeltek egy május elsejei felvonulásra, ahol egy élőképben különböző színes rongyokat kellett felmutatnom. Közben meg esett az eső. Igaz, akkor nem kérték a szüleim jóváhagyását, ma még állítólag kérik. Persze el tudom képzelni ezt az önkéntességet. Az iskolaigazgatónak előírják a feladatot, ő előírja a tanároknak, a tanárok meg bevasalják a szülőkön.


Azt se nagyon értem, miért kell új himnuszfelvételt csinálni, de ha már csinálnak, miért kell a szerencsétlen gyerekeket ehhez ingyen bohócként igénybevenni.


[link]



2012. nov. 8. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Sztem neked nem is fogják tudni megmagyarázni ...
2012. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ez a rendszer egyre inkább a Kádár-rendszerbe csúszunk bele, mégpedig pont azok akik posztkommunistának bélyegzik az MSZP-t.
2012. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Ingyen. Este 8 -ig. (Ha addig egyáltalán befejezik) És onnan, hogy mennek haza? Minnek van erre szükség egyáltalán? Kiváncsi lennék, hogy mivel fogják kényszeriteni szerencsétlen gyerekeket.



Mostmár tényleg menjenek a jó.......-ba.

Egyre jóban halad az ország a diktatura felé.

Nem elég, hogy köz(rabszolga)munkásokkal műveltetik az összeharácsolt földjeiket?

2012. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha ez olyan nagyon fontos valakinek, szíveskedjék gyerekenként 50-60 ezer Ft-ért a piacról statisztákat szerződtetni.
2012. nov. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!