Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet hivatalos...

Miért nem lehet hivatalos statisztikát állítani arról, hogy a cigányok között több a bűnöző?

Figyelt kérdés
Úgy értem,aki magyarnak is vallja magát,de látszik,hogy cigány,azokat is a cigányok közé sorolnánk.

2012. nov. 27. 18:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
23%

Miért nem lehet hivatalos statisztikát állítani arról, hogy a magyarok között IS több a bűnöző? Kb ezt is kérdezhetted volna


Akkor én is cigány vagyok mert, szőrös vagyok mint a disznó, fekete sűrű borostám és hajam van, vastag fekete szemöldökkel

20/F

2012. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%

Úgy ahogy 89 után már azt se szabad kimondani valaki felett hogy cigány kisebbségbe tartozik, vagy hogy statisztikailag abból az etnikumból származó bűnelkövető.

Mert a Kádár rendszer alatt igenis létező fogalom volt az hogy cigánybűnözés és statisztikát is vezettek róla, ha elolvasod a Bűn az élet c Moldova riportot, ott kiderül, hogy az etnikai eloszlások a rendszerváltás előtt is ugyanezek voltak a BV intézetekben.

Magyarán a cigány faj a létezése óta javíthatatlanul antiszociális, deviáns, beilleszkedésre abszolút képtelen kártékony faj.

2012. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ez is egy rettentő olvasmányos könyv erről


[link]

2012. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

"Miért nem lehet hivatalos statisztikát állítani arról, hogy a magyarok között IS több a bűnöző? Kb ezt is kérdezhetted volna"


Gondolom igen az vagy:) Mindenki tudja,hogy a romák között több a bűnöző,csak ugye nincs hivatalosan lejegyezve,ezért tudja a sok hülye ezt cáfolni...


Második válaszolónak köszönöm,mindenképp el fogom olvasni!

2012. nov. 27. 18:53
 5/34 A kérdező kommentje:
Ill. a 3.-nak!
2012. nov. 27. 18:53
 6/34 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert a magyar törvények nem teszik lehetővé az emberek etnikai hovatartozásának nyilvántartását. És ha általában nem lehet, akkor a bűnelkövetők között sem lehet. Nem is lenne ez helyes, mert Magyarországon egy ilyen listázás volt a kiindulópontja a holokausztnak. Más, demokratikusabb múltú és felfogású országokban nem feltétlenül probléma, ha kriminalisztikai célból nyilvántartják az etnikai hovatartozást is (pl. USA), de nálunk én veszélyesnek tartanám.
2012. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
52%
Gondolom személyi jogokat sértenének.
2012. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
31%

És mégis mi változna attól,hogy tudnám hogy az éves lopásos bűncselekmények 70%-át cigányok követték el?

Változik tőle valami?Kevesebb lesz a cigánybűnözés emiatt?


Komolyan egy értelmes indokot mondjatok,hogy miért lenne hasznos,ha etnikum alapú statisztikát vezetnének a bűnelkövetők között.

2012. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

7-es

Haha, arra gondolsz, hogy demokratikus múltú USA etnikai statisztikái még az indián népirtás és a néger rabszolgaság idejéből ered? Okos...

2012. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
56%
Ki a cigány? Hogyan határozhatnánk meg?
2012. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!