Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európában is az lesz, hogy az...

Európában is az lesz, hogy az országok népessége fogy, majd ha elér egy szintet, utána növekedni fog?

Figyelt kérdés

(nem, nem a cigányok "segítségére" értem ezt....)


Pl Ukrajna népessége rohamos ütemben fogy. Ha elér egy már alacsony szintet, utána ismét növekedni fog?

És a többi országnál?


2012. nov. 30. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link] így néz ki egy átlagos statisztika az internetről. Az országok népessége is ehhez hasonlóan változik.


Van amikor csökken, van amikor nő, van amikor stagnál, van amikor kileng ugyan erre vagy arra de nagyjából egy érték körül váltakozik. Meg van amikor drasztikusan nőni, vagy csökkenni kezd, aztán ez a tendencia előbb vagy utóbb megáll.


Rengeteg társadalmi biológiai és földrajzi dolog hat egy terület népességére, emiatt elég nehéz jóslatokba bocsátkozni. Egy dolgot azonban az általam belinkelt képről le lehet szűrni. Valszeg a jövőben fog még nőni is meg csökkenni is Európa lakossága.

2012. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Persze, hogy növekedni fog. Csak akkor már nem a fehér ember fog szaporodni, hanem a jöttmentek, akik nyomorba és pusztulásba döntenek majd mindent. Lesz Európában 2 milliárd színesbőrű, akik majd jól lelakják az egészet.
2012. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

És amikor majd a fehér és az ázsiai, két intelligens faj is kihal akkor ebből a bolygóból egy nyomortelep lesz.


A feketék nem tudnak civilizációt építeni , a muszlimoknak meg ki van mosva az agya az iszlám által.Csak szaporodni tudnak , semmi mást.

2012. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

"A feketék nem tudnak civilizációt építeni , a muszlimoknak meg ki van mosva az agya az iszlám által.Csak szaporodni tudnak , semmi mást."


Mond, a te fehér agyad milyen fantasztikus. A mindennapi gyűlölködésen kívül mire használod még?

2012. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

inkább ilyet

[link]

ilyen helyett

[link]

2012. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

56%-os Te nagyon naív vagy ha hiszel az ilyen békés együttéléses melankóliás maszlagban.


Szerinted miért van ezekkel a jöttmentekkel annyi gond Európában.

Vannak kerületek Franciaországban illetve Londonban amiket ezek a jöttmentek kisajátítottak és ott az ő törvényeik vannak meg ...stb.Meg fehér ember nem teheti be a lábát vagy ha igen akkor megkéselik vagy hasonló.

Nem dolgoznak , kihasználják a befogadó országot és elkezdenek lázadni ellene.


Ez minden csak nem békés együttélés.

Ők nem akarnak alkalmazkodni és beilleszkedni.


Kérdezz meg 1-2 britet vagy franciát.Én dolgoztam franciákkal , nem is tekintik embernek az efféle jöttmenteket.

2012. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

(én egy másik 66% vagyok)


Az én fajtám a homo sapiens sapiens. Ezen belül a legfontosabb a család, de ez nem jelenti azt, hogy csak az unokahúgommal vagyok hajlandó párosodni. Darwin családja megpróbálta, nem igazán jött be nekik. :D

Az egész eugenika egy zsidó áltudomány, már rég túllépett rajta a világ.

2012. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

(másik 66%os vagyok)


66% tudom akkor a megoldást: mit szólnál ahhoz, ha minden iq 110 alatti embert kasztrálnánk? Én nem hiszem hogy te megütöd ezt a szintet. Csak a vicc az, hogy sok fekete, meg arab ember viszont megütné.

2012. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Homo Sapiens, mi?


Én soha nem keverednék össze egy másik fajjal.

Egy némettel , orosszal , svéddel , lengyellel , angollal..stb igen mivel egy faj vagyunk , közös a vérünk.


De egy ghánai vagy egy nigériai?Kizárt , az egy másik faj.


Olyan mintha a macska meg a jaguár akarna párosodni.Hasonlóak igen de nem 1 faj.

Egy szláv meg germán ember között csak annyi a különbség mint egy sziámi macska meg egy angóra macska között.Tehát szinte semmi.

2012. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

(másik 66%)


ahha ez alapján a macskás példád alapján biztos, hogy nem ütöd meg az iq 110-at. Úgyhogy adj hálát az égnek, hogy nem olyan eugenikusok irányítják az országot mint te magad vagy. Így van rá esély, hogy 100 év múlva is nevessünk a hozzád hasonló primitív rasszistákon :D

2012. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!