Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha egy kisbolygó/meteor...

Ha egy kisbolygó/meteor garantáltan becsapódna a Földbe, elpusztítva az emberiséget, bejelentenék előre (akik már tudnák, csillagászok, NASA, stb) vagy már csak a fényt látnánk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy bejelentenék, mert ebben a helyzetben már egyáltalán nem lenne tétje.
2012. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínű csak akkor jelentenék be, amikor már az átlegember is észrevenné, hogy valami nincs rendben, valami egyre erősebb fény közelít. Elszabadulna a pokol, mindenki pánikba esne, menekülne (nincs hova, de akkor is) kirabolnának mindent, gyilkolásznának.
2012. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A bejelentéseknek úgy sem lehet hinni, úgyhogy teljesen lényegtelen lenne.

Szerintem nem.

2012. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kiszivárogna a hír mindenképpen a NASA-tól,arról nem beszélve hogy világszerte nagyon sokan figyelik az eget és jó néhányan közülük rendelkeznek is olyan tudással,illetve számítástechnikai ismerettel, hogy kiszámolná a becsapódás valószínűségét(torinói skála)


Úgyhogy ne félj megtudnád ha volna valós globális méretű (300M-->) veszély)

2012. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Természetesen elhallgatnák,nem jelentenék be.
2012. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetne eltitkolni. Bőven elég ha a az állami űrkutatón, kívül egy drágább felszerelésű amatőr csillagász észreveszi,dokumentálja és kész is a pánik.
2012. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bejelentenék. Mást úgy sem tudnának tenni. Az amatőr csillagászok előbb utóbb kiszúrnák a közeledő kisbolygót.


Illetve egy ilyen eseménykor a kormányoknak kellene megfelelő intézkedéseket hoznia (akár összefogva).

2012. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én is ezt próbáltam itt,másik témánál elmagyarázni,h amatőr csillagászok is kiszúrnák,stb

de volt egy idióta barom,aki nekem esett:Ö

2012. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem bejelentenék, ha legalább egy normális ember van köztük, hogy a többi normális ember az utolsó perceit a családjával tölthesse.
2013. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!