Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A facebook valójában a gondola...

A facebook valójában a gondolatrendőrség megvalósulása?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Épp ezért mindig oda teszem fel a kormány ellenes tiltakozásaim.
2012. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Valójában a gondolatrendőrség elől nem tudsz kitérni, nem menekülhetsz előle, nem játszhatod ki. A Facebookra viszont nem kötelező regisztrálni... Innentől kezdve nem tudom, hogy miről beszélsz?!
2012. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bumbi02 ***** válasza:
Mivel nem kötelező megosztanod, hogy mit gondolsz, ezért nem.
2012. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

de vannak olyan barmok akik még azt is ki tszeik hogy "jujj kaksiztam nagyon jól esett"

ezt csak most találtam ki de volt egy ismerősöm aki ehhez hasonlókat tett ki...le is töröltem

2013. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igen. Épp ezért mindig oda teszem fel a kormány ellenes tiltakozásaim."

Ha egyszer gondolatrendőrség, de azért felrakhatsz kormányellenes tiltakozást, akkor valamit elég szarul csinálnak nem? :D


"A facebook valójában a gondolatrendőrség megvalósulása?"

Baromság. Mindenki arra használja az FB-t amire akarja. Az a kis köcsög Zukerberg még sose próbálta megmondai, hogy kit lájkoljak és mit posztoljak, úgyhogy rohadt messze van még a gondolatrendőrségtől.

2013. jan. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2013. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!