Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol találhatok olyan oldalakat...

Hol találhatok olyan oldalakat, amelyen Emberi jogi alapdokumentumok fordításai találhatók kétnyelvű dokumentumként?

Figyelt kérdés

A következőket keresem konkrétan:

International Covenant on Civil and Political Rights (ICCPR)

International Covenant on Economic Social and Cultural Rights (ICESCR)

Convention for the Protection of Human Rights

and Fundamental Freedoms American Convention on Human Rights - ebből sima fordítás is jó lenne már.

African Charter on Human and Peoples Rights - szintén


2009. aug. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Na látod pont erre való a google barátunk.
2009. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, eddig is azt használtam. Kb. 4-5 órát töltöttem már a neten összesen, de hátha valakinek már felvetődött a dolog, és talált is valamit.
2009. aug. 26. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
nem mindegy? úgyis csak formaság az egész, a gyakorlatban vajmi kevés érvényesül
2009. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A cél pont egy olyan anyag készítése lenne, amin keresztül esélyt kaphatunk arra, hogy megvalósuljon néhány ilyen dolog. Mert a kulcs az, hogy sokan nem is tudják, hogy mit tehetnek, vagy hogy tehetnek valamit. Az iskolai Állampolgári ismeretek óra simán elment nálam pl. Töri érettségire, nem tudom más hogy van vele. Azóta se ismertem meg, hogy állampolgárként mik a kötelességeim/jogaim. Pedig fontos lenne, mert a tömegek, akik "tudnak", tudnak igazán hatni ezekre a dolgokra.
2009. aug. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!