Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az un....

Miért van az hogy az un. Jobboldali értékrendű vélemények szinte teljesen eltűnnek a honlapról? Nem erről szól a honlap, hogy ez emberek érveljenek, és vitatkozzanak?

Figyelt kérdés
Ők kevesen vannak,vagy már nem lépnek be,vagy nem ismerik a honlapot,vagy ő nekik nincs idejük arra,hogy egész nap egy laptop előtt üljenek és blogokat írogassanak?
2013. jan. 5. 09:49
1 2
 1/13 bumbi02 ***** válasza:
100%
Nem, nem erről szól. Elvileg arról szól, hogy gyakorikérdésekre adjunk választ. Más dolog hogy itt a legtöbb topik vitafórumként működik(:
2013. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Általában törlik a válaszaimat, pedig nem szokásom gyűlölködni meg uszítani.
2013. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindig az aktuális kormányt divat szidni.
2013. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem tűntek el, naponta megjelenik ez a vélemény is, sőt gyakran egy-egy kérdésen belül dominanciához is jut. Engem pl. mindig lepontoznak, ha bírálom a Jobbikot és követőit.


Szó sincs tehát arról, hogy szinte teljesen eltűntek volna. Valamennyi aktivitáscsökkenés van, de ez se meglepő. A választás környékén voltak a jobbikosok hiperaktívak, és a következő választásra lehet, hogy megint belendülnek. Az se kizárt, hogy valamennyit hanyatlott is a népszerűségük az erre az oldalra író, többnyire fiatalok körében.


Ami viszont tényleg drasztikusan eltűnt, és ez is a jobbikos gondolkodáshoz köthető, az a cigány és zsidó tematika. Az ezeket az etnikumokat akár csak potenciálisan is negatív színben feltüntető kérdéseket újabban a megjelenésüket követően perceken belül kivétel nélkül törlik. Ez nem jó. Nem azért, mert én annyira szeretek zsidózni meg cigányozni, hanem azért, mert ez is a szólásszabadság része, és sok valós, értelmes kérdés is van köztük, vagy ha nem is az, akkor legalább lehetne reagálni rá.

2013. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én azt vettem észre,hogy a jobboldali véleményű embereket mindíg durván lehordják,az a legfinomabb szó,hogy "hülye".

Emiatt ezek, mivel nem ezért írnak be,hogy ezt állandóan megkapják,már egyszerüen nem lépnek be a politikai mezőbe.

Más mezőket látogatnak,mert értelmesen vitatkozni úgysem tudnak,ezért inkább nem írnak be semmit.

Egyre jobba el fog tűnni a más vélemény és ezért kialaku a honlapon belül egy ".bolsevista klub".

Ez egy panel mindíg ugyanazok,mindig mindenre ugyanazt írják.Már előre tudom lassan,ki mit ír!

Ebből látszik,hogy teljesen tájékozatlan,ostoba emberek.

Nincs érvelés,de ugyanaz a PANEL jön elő."Parasztvakítás"-

ez a kedvencem!

Tehát "belterjesedik" a politikai rovat.

2013. jan. 5. 10:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ezt az oldalt - hogy is fogalmazzak finoman - többségében nem tudósok látogatják. Így ha mélyenszántó vitákat akarsz folytatni, rossz helyen jársz.
2013. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bumbi02 ***** válasza:
94%
Bolsevista klub?:D Mitől lenne az bolsevista aki nem jobb oldali?
2013. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6.

Teljesen igaz.Én vagyok rossz helyen. Bocs hogy leléptem.

Ennyi sértődött,önelégedetlen embert még nem láttam.

Igaz,aki nem az, az nincs itt.

2013. jan. 5. 11:16
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Nincs min vitatkozni. Ők rosszul érzik magukat az országban én jól. Szerintem elfogadhatóan mennek a dolgok és úgy gondolom jó irányba, szerintük nem. Az értékrendünk sem mindig találkozik, úgyhogy nem érzem fontosnak, hogy egyfolytában kommenteljek és nincs is rá időm.

A másik dolog, hogy nem tartom élet szerűnek, hogy valakinek olvasgatás közben megváltozzon a politikai nézete.

2013. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Végre valami pozitiv vélemény.Már azt hittem,hogy itt minden ennyire rossz lenne. Jó mi ?
2013. jan. 5. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!