Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mai világban az igazság...

A mai világban az igazság kimondása bűn?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre igen ,nem az őszinteség , igazság világát éljük.

Ha valaki kimondja az igazságot az elnyomásban részesül és megbélyegzik fasisztának , nácinak meg még ki tudja minek.


Egy jó példa erre a konyári tanár esete aki ki merészelte mondani az igazságot.



2013. jan. 31. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Pl. a Jeszenszky már nem "divatnáci" aztán azt is, hogy elkezdték ekézni!
2013. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Vagy például Bayer Zsolt aki szintén igazságot írt a cikkében őt is próbálták felszántani de szerencséjére a Fidesz mögötte állt.


Emögött a tanár mellett pedig kiáll a Jobbik.Ezért támogatom a Jobbikot.

2013. jan. 31. 14:54
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Alapjáraton nem. Viszont vannak olyan igazságok, amiket bizonyos pártoknak, nép- vagy embercsoportoknak kínos hallani, így ezek ellen fellépnek, ha igaz, ha nem.
2013. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

Jól látod. Már megvan, holnap kit fogunk felakasztani a Kossuth téren...


Üdvözlettel: A magyarországi MOSZAD különítmény 42-es ügynöke

2013. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Többféle igazság létezik,többféle szemszögből.
2013. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Ha az igazságot mondanák ki azzal nem lenen baj. De ők csak szimplán gyűlölet keltés céljából hazudnak ferdítenek, hogy így szerezzenek szavazókat.
2013. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az igazságot mondanák ki azzal nem lenen baj."

Már arra az "igazságra" gondolsz, amely megfelel az elvárásaidnak? Nem szimpatizálok egyetlen párttal sem (mind lejáratta már magát így, vagy úgy), viszont azt látom "pártszimpátia" nélkül is, hogy adott esetben a hangosan kimondott tényekre azonnal a "gyűlöletkeltő", vagy a "náci" címke kerül.


Szerinted "gyűlöletkeltő fasiszta" vagyok akkor, amikor leírom a tényt, hogy a BV-intézményekben számszerűleg is többségben vannak a cigányok (létszámukhoz képest pedig többszörösen felülreprezentáltak)? Vagy csak akkor leszek, ha kifogásolom azt a gyakorlatot, amely szerint a roma népcsoport bűnözői szubkultúrája jóval enyhébb elbírálásban részesül, mint a többségi társadalom tagjai?


Hazudok és ferdítek akkor, ha leírom azt az igencsak elhallgatott (gyakran eltagadott) tényt, hogy bizonyos bűncselekmény-típusok szorosan köthetőek a deviáns cigány kultúrkörhöz? Vagy csak akkor válok "hazuggá", ha megelégelve a bűnesetek tényleges számának drasztikus emelkedését, szigorúbb fellépést és konzekvensebb következményeket várok el a bűnelkövetőkkel szemben?


Esetleg "gyűlöletkeltő" vagyok, ha ki merem mondani azt a közismert tényt, hogy az eddigi segélyezési rendszer ösztönözte az ész nélküli gyerekvállalást, miközben hátrányos helyzetben hozta a tanuló és dolgozó (tanulni és dolgozni vágyó) embereket? Vagy csak akkor leszek az, hogy ha megkérdezem, merre vannak a "felzárkóztatásra fordított milliárdok?


"Náci" leszek akkor, ha kimondom, hogy az elmúlt több, mint 20 évben azok, akik a cigányproblémával "hivatalból" foglalkoztak, azok nem a megoldását keresték, hanem azt, hogy miként lehet belőle hosszú távon is megélni? Vagy csak akkor válok "nácivá" ha mellé teszem, hogy a probléma kezelésével érdemben foglalkozókat nácizással és fasisztázással diszkreditálják a (pénzügyileg is) érintett érdekkörök?

2013. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7. Válaszolóval teljesen egyetértek.


Ez nem csak Magyarországon van így sajnos Szlovákiában ugyanez a helyzet.Nyugaton meg nem szólhatsz a bevándorlóra , még akkor sem ha bűnözik mert akkor is náci vagy.


Az európaiaknak a maradék esze is elment , lehet a sok háború meg csatározás kiszívta az agysejtjeiket vagy én nem tudom de igen beteg sok ember.

2013. jan. 31. 16:06
 9/21 Andizsuzsi ***** válasza:
11%

„..csak hát félek én is megütni, mert nehogy a csigolyája eltörjön. Félnék, csak hát sokszor nem tudsz mit csinálni, ki nem küldheted óráról, térdepeltetni eszedbe ne jusson, igazgató nem engedi, jó, néha muszáj. Olyan, hogy egyes, vagy szaktárgyi figyelmeztető, az abszolút nem használ, tehát csak a fizikai erőszak. Azért párszor nekem kellett, és utána már helyrerázódott a dolog”


Azért azt, hogy egy tanár veri -nemzeti hovatartozástól függetlenül- a diákjait, nem lehet az igazság kimondásának nevezni. Elég szomorú, hogy van olyan politikai párt, amelyik még védelmébe is veszi.


" A tanár elsősorban a roma gyerekekre panaszkodik, akik szerinte "primitívek", emellett „mocskosak és büdösek” is, akik csak a testi fenyítésből értenek, hosszú távon pedig a családtól elválasztva, „népnevelő intézetekbe” kellene küldeni őket."


Az ilyen ne menjen pedagógusnak.

2013. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Hát persze.


Tucatszor megkaptam a szemembe, hogy náci vagyok, ha

a.) azt mondtam a cigányság jelentős részével problémák vannak Magyarországon

b.) kritizáltam Izrael politikáját.


Kommunista vagyok, a példaképeim, Lenin, Trockij, Castro, Che Guevara és hányok a náciktól. De aki igazat mondd, arra a magát baloldalinak hazudó ostoba MSZP máris rásüti, hogy "náci" meg "fasiszta" és onnantól kezdve, "a szélsőjobbal nincs párbeszéd" és onnantól újra a szőnyeg alá vannak söpörve a LÉTEZŐ problémák.


Igen, így járt ez a szerencsétlen tanár, így járt Bayer Zsolt (kommunista létemre becsülöm AZÉRT a cikkért), így járt Jeszenszky (igen, kommunista létemre tisztelet neki AZÉRT a tanulmányért).

Nem jár részemről a tisztelet a Jobbiknak. Az igazság mellett állnak, amikor a palesztin népet védik, de a vak is látja, hogy ezt azért csinálják, emrt az elkövetők zsidók. Ha nem így lenne, kiállnának más elhallgatott népirtások áldozatai mellett is! (Örmények, hutuk, tuszik)


Amúgy meg az MSZP-LMP-DK annyira baloldali, hogy Gyurcsányt, Bajnait és a többi rablóvezért elsők között kergette volna Lenin elvtárs, ahová való, a Volga mögé, vagy rögtön a népnyúzó cárék után...

2013. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!