Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szidják a zsidókat, nem...

Akik szidják a zsidókat, nem gondolnak bele, hogy bennük is lehet zsidó vér?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 16:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Kizárt dolog!
2013. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

A zsidóknak túl nagy a befolyása.

Hogy egy adott csoportnak vagy népnek ekkora befolyása van az igen veszélyes lehet a világra hisz bármit megtehetnek szinte.

2013. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%

#2

Nem ez volt a kérdés.


Volt egy Dan Burros nevű amcsi náci, akinek az esete elég érdekes ebből a szempontból.

2013. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy van benne zsidó vér, és az, hogy úgy is él valaki, ezek teljesen különböző dolgok. Én a cigányokat is szidom, pedig TUDOM, hogy van bennem egy-két vonóval. Meg aztán ha az vagyok, akkor csak jobban ismerem a "fajtámat", és mégiscsak jogosabb, ha szidom őket. Legalább biztos forrásom van a tulajdonságaikra.
2013. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
akik a zsidókat szidják NEM a Kovács Béla panelban lakó hegesztővel van bajuk hanem a nagytőkésekkel, politikusaik húzásaival. És kovács Béla is ugyanúgy szidja őket amikor ránéz a rezsijére és a bérpapírjára. Tehát érthető remélem a válasz.
2013. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
hiába van zsidó vér, csak akkor vagy zsidó ha anyukád az
2013. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
De, bennem is lehet zsidó és cigány vér is. Ugyanakkor nem zsidóskodok és nem cigánykodok, tehát joggal szidom őket.
2013. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ki látta a Django-t a niggerező niggerrel (Samuel L. Jackson)? Pont erről beszél a kérdező szerintem.
2013. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Pro Patria ***** válasza:
49%
Bennem feltetően lehet az is, mégis megkaptam már, hogy zsidógyűlölő vagyok.
2013. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban nem szükséges zsidó származásúnak lenned ahhoz, hogy zsidó légy... mégkevésbé ahhoz, hogy lezsidózzanak.
2013. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!