Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A szlovákok miért vannak...

A szlovákok miért vannak "összezavarodva" a történelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy szlovák nemzeti érzelmű "dalból" magyarra fordítva idéznék:


"Azt mondják nem létezik nemzetünk mert itt él egy maroknyi magyar,akik kétnyelvű táblákat szeretnének meg Nagy-Magyarországot, idejön Szent-István a patkányaival, mi lesz velünk Jan?Nem hagyhatjuk,mert én már látom a szlovák-horvát határt, essünk nekik szlovákok, essünk nekik!"


"Idejön Szent-István a patkányaival" ...de ők a Szent-Koronával tartanak koronázási ünnepélyt, és Szent-Istvánt is szlováknak tartják.De ha "idejön a patkányival" azaz a magyarokkal, akkor mégis csak elismerik a magyarságát?!


Meg úgy a szlovák történelmet is megnézve nem semmi az amit ők gondolnak...de ennek mi értelme?!



2013. febr. 6. 17:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném, hogy a többség ilyen lenne, szerintem ott is normálisak az emberek, csak néhány idiótáról ítélik meg őket.

Csak figyeld meg, itt is vannak gyűlölködők elenyésző számmal, de senki nem veszi őket komolyan.

Szlovákiában kb. ugyanez.

2013. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Minden országban megtalálható ez a legalja, tanulatlan réteg, nem hiszem, h pár idiótát komolyan kéne venni. Szerintem egy átlag szlovák elszégyellné magát, ha meghallgattatnánk vele ezt a "dal"t.
2013. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy sokat kéne foglalkozni ezekkel a dolgokkal, nem mindegy mit mond néhány gyagyás, ezzel csak el akarják terelni figyelmünket, hogy ne Orbán és Slota hülyeségeivel foglalkozzunk.
2013. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Szlovákia huszonéves ország ,szerinted ennyi év alatt mi került volna be a történelem könyvekbe?

Ezért inkább történelmet hamisítanak.

2013. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 rémuralom ***** válasza:
88%
Hallottál már olyat, hogy "a magyarok igazából tízezer éve a Kárpát-medencében vannak, csak elmentek egy kicsit, aztán 1100 éve visszajöttek, ott vannak bizonyítéknak például a boszniai piramisok", meg ehhez hasonló marhaságokat? Ha igen, akkor a kérdésed meg van válaszolva. Merthogy ez ugyanaz a kategória, csak épp magyar, nem szlovák. De attól még ugyanolyan gyökérség.
2013. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Pedig nem nagyon lehetett olyat hallani,hogy magyarok vertek szlovákokat Magyarországon, fordítva viszont volt már néhány.


Pedig ha itt vernének szlovákokat az elég szaftos sztori lenne a sok balliberális csatornának és alig tudnák kifejezni a szlovákokkal való együttérzésüket, tehát azt ne mondja senki,hogy verik itt is a szlovákokat, csak nem kapnak hírt.

Nekem az a tapasztalatom,hogy a szlovákok többsége úgy van a magyarokkal mint mi a cigányokkal.

2013. febr. 6. 17:36
 7/26 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy lesznek, akik ezt olvasva is magyarozni fognak...
2013. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 bumbi02 ***** válasza:
81%

4 szlovák munkatársam van, egyikük se szólt be még mert Attila, hun vezéres pólóban láttak, vagy mert magyarul beszélünk. Sőt, nagoyn rendesek alapból, és segítőkészek.


A szélsőségekkel példálózni meg hülyeség, mert nálunk magyaroknál is legalább annyian vannak összezavarodva a történelemmel kapcsolatban, mint a szlovákoknál. Gondolok itt azokra a gondolatokra, mikor azt mondjuk hogy mi már 20 ezer éve vagyunk itt, illetve hogy az etruszk kultúra a magyarból származik, esetleg hogy a magyar az ősnyelv....Szóval a szélsőségesek mindig hülyék,ne velük példálózzunk, hanem az átlagemberekkel.

2013. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

EGy felvidéki ismerősöm mesélte, hogy baráti beszélgetés közben szlovák történelemből idézett pár mondatott, melyet nem értett... Erre szlovák barátai teljesen kiakadtak, hogy mondhat ilyen hülyeséget, ilyet csak magyaroknak tanítanak... volt ott minden rágalom stb ...

Másnap kiderült, hogy ismerősömnek volt igaza, csak ugye egy magyar szájából hallani az összeférhetetlen tényeket hiperérzékennyé tette őket ...

Szó se róla azóta nem is akarnak beszélni a haverommal, bocsánat kérés is elmaradt ...

2013. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk én Nemzetgyalázó Szent Istvánt szívesen a szlovákoknak adtam volna. A gond csak az, hogy 997. -ban még nem tartottak rá igényt.
2013. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!