Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindenért az aktuális...

Miért mindenért az aktuális politikai pártokat hibáztatják az emberek?

Figyelt kérdés
Ha jobban belegondolunk maga a gondolat is impotens, mivel melyik kormány akarna szándékosan rosszat tenni a népnek, hiszen akkor csökken a népszerűségük..tehát a helyzet az hogy bármi is történik mindig őket hibáztatják, de miért? mert ők vannak a látótérben? csak én érzem úgy hogy szándékos a dolog és eléggé fel van fújva? mintha egy színház lenne az egész, a mi feladatunk pedig az lenne hogy őket utáljuk. Hab a tortán hogy több is van, tehát jól meg is van általuk osztva a társadalom, így a társadalom egy része is automatikusan ellenség lesz. Miért nem gondolkodnak el az emberek hogy vajon tényleg azért élnek szarul mert ő meg ő kormányoz, vagy valami egészen más oka van..? Egyáltalán miért nincs az emberek nagy részének meg arra az igénye hogy gondolkodjon?
2013. febr. 10. 07:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Miért gondolják egyesek, hogy az országot kell rendbe tenni, a saját életük helyett?
2013. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!