Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mért van az hogy kádári...

Mért van az hogy kádári titkos ügynökök közül tudok pár embert akik ténylegesen ügynökök voltak, és nincs fent a szigoruantitkos weblapján?

Figyelt kérdés

Vagy egy raklapnyi nevet tudok, köztudottan ügynökmunkahely en dolgoztak vagy családtag volt vagy az egyénnek volt tetoválása...

Tetoválásos nem összeesküvés-elmélet, ismerősöm mondta, mikor az anyja meghalt akkor vélte felfedezni rajta a tetoválást. Nem mondta el mi volt, lehet, hogy sittes volt akár? Meglepő de ahol én is tanulok,(kerület is egy olyan hely) nem publikus maga az iskola de ott is van vagy 3 tanár akiről tudni lehet hogy mi a dörgés, főleg az egyikről, ő meg Jugoszláviában volt kint, de mit keresett ott(80as években)?

Beszélgettem én már erről sok emberrel, volt aki azt mondta lehet hogy még most is ténykednek(ezt megmosolygom) van aki szerint meg még ugyanaz a rendszer van továbbvíve...

Sok történetem van, én sem szeretném magamat behatárolni de "katonai gyártelepi" történeteket is tudnék mesélni de felesleges.


2013. febr. 12. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok enszíájeszt nézel.
2013. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az 1969. évi 002. számú BM parancs alapján minden komolyabb állami létesítményben és üzemben (minisztériumok, hivatalok, kutatóhelyek, gyárak) létrehoztak belügyi összekötők számára fedett állásokat. Akikről tudok azok kutatóintézetben dolgoztak, szóval nem kizárt hogy összekötőtisztek voltak. Forrás : [link]

De akkor mérnem tették fel a listára őket is?

2013. febr. 12. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:

A szigurúantitkos elég felületes, csak nem képzelted hogy az összes régi zsivány meg megfélemlített ember nevét fel fogják tüntetni? :D


Tágabb családomban is volt egy ilyen jellegű ember, bár ő még Ávó-s is volt saját bevallása szerint, hogy "védje a családot" - valójában meg mert mindig is feketebárány volt és élvezte hogy amíg mások éheztek a háború után addig ő jókat sarcolt, zabált meg k*rvázott a csapattársaival.

2013. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Tetoválásos nem összeesküvés-elmélet, ismerősöm mondta, mikor az anyja meghalt akkor vélte felfedezni rajta a tetoválást."


No, itt árultad el, hogy milyen ostoba vagy!A "kádári titkos ügynököknek" SOHA nem volt semmilyen jelzésük, éppen azért, hogy ne lehessen felismerni őket! Más konspirációs módszereik voltak.

A nácik viszont előszeretettel tetováltak!

2013. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehetett a tetoválás, az az egyén a rokonunkkal jött le ide hozzánk a falunkba Újpestről. Amúgy fonógyárba volt a "rokonunk" apja főmérnök az ujpsti fonógyárba(vagy cérnagyár?)
2013. febr. 12. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan honnan tudnánk -mi- hogy mi volt az a tetoválás?

A nácik tetoválták a zsidókat az alkarjuk belső felén. az SS tagokat meg a hónuk alatt!

2013. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a vállán volt.
2013. febr. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!