Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeptember 11. Aláaknázás,...

Szeptember 11. Aláaknázás, vagy terrortámadás?

Figyelt kérdés

Nekem megvan a saját masszív véleményem, csak arra vagyok kíváncsi hány ember tudja 'tévesen' a dolgokat.

Ha vitatkozni akarna valaki akkor írjon privát üzenetet.


2013. febr. 16. 23:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
47%
szia! én láttam neten fennt egy olyan videót,amiben azt mutatták be,h az egész megvolt előre tervezve. o.O még a rendőrők is és a "takarítók" is benne voltak. :O
2013. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
52%
Én valami olyasmit láttam,hogy az épület aljában volt robbanó szer is...de nem vagyok benne biztos,hogy ez a 11.ei terrortámadásnál volt e.
2013. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 job válasza:
55%
youtubon fent van két videó meg kell nézni és mindenki el döntheti hogy igaz e vagy sem de szerintem Amerika meg rendezte elég szépen mint meg annyi mindet nem számit az ember élet ha pénzről van szó
2013. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

Azt a mindenit! Hogy milyen jól titkolják, pedig még a takarítók is benne voltak, de mégsem nyomoztak utána, mégsem sitteltek le senkit, és még egy forradalom sem volt utána.


CSAK ITT Magyarországon van néhány ember, aki PONTOSAN tudja az igazságot, tévedhetetlenül, és megbízható, hiteles bizonyítékai vannak a dologra, mint például egy eredeti youtube videó.


Miért nem tesztek feljelentést az FBI-nál, miért nem írjátok meg a New York Times-ban, hiszen 6000 embert nyírt ki a gonosz amerikai kormány, és még le is filmezték, hogy alá van aknázva az épület!


Kiabáljátok szét a világban: EMBEREK, OTT A BIZONYÍTÉK!

Ne itt a Gy.K.-n, ezt nem olvassa az FBI.

2013. febr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Hogyne történt volna. Konkrétan egy háború tört ki. Kérdés hogy csak indokvolt az olajért? Ugye tény hogy sikerült be demokratizálni az államokat, így könnyebben hozzájutnak. Annyi ilyen összeesküvés elmélet van hogy nem igaz. Például a legutóbbi amit halottam hogy az amerikaikat valamiért leakarják fegyverezni, mármint a polgárokat.
2013. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

"Annyi ilyen összeesküvés elmélet van hogy nem igaz."

EBBEN teljesen egyetértünk.


"Például a legutóbbi amit halottam hogy az amerikaikat valamiért leakarják fegyverezni, mármint a polgárokat."

Látod itt is félreértettél valamit. Az USA alkotmánya szerint MINDEN felnőtt állampolgárnak JOGA van fegyvert tartani, és ez a jog NEM KORLÁTOZHATÓ. (USA alkotmány, 2. kiegészítés "Bill of rights")

Szó szerint így hangzik:

"I I . C I K K 1791

Mivel egy jól szervezett milícia szükséges a szabad állam biztonsága szempontjából, nem lehet a népnek a fegyverek birtoklásához és viseléséhez való jogát csorbítani."

[link]

Nem lefegyverezni akarják, hanem korlátozni a vásárolható lőfegyverek fajtáit - hogy pl. ne lehessen a boltban sorozatlövőket (pl. géppisztolyt) venni, csak maroklőfegyvert. De már ez is tiltakozásokat váltott ki.


Nem lehet, hogy a gonosz amerikai állammal kapcsolatban MÁSHOL IS félreértettél valamit? :-)

2013. febr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Tegyük fel jóindulattal azt mondom oké,a két torony azért omlott össze mert a két gép nekiment


De az hogy a 7-es torony összeomoljon egy sima tűz miatt az kész VICC!Akik bedőlnek ilyen marhaságnak azoknak újra kéne járni az iskolát és NEM ellógni a fizika órákat!

2013. febr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Privát üzenetben vitatkozzon, akinek két anyja van.

Akik eldöntötték, hogy 9/11 megrendezett volt, és a kormány van mögötte, azokat dömperrel sem lehet elmozdítani ezen álláspontjuktól, annyira önidentitásuk részévé válik, hogy ők ettől okosabbak, mint az RTL klubot nézők. Pedig egy frászt.

De nyilván a takarítók is benne voltak, mert teljesen hihető, hogy egy emberek tízezreit igénylő összeesküvést ilyen simán össze lehet hozni.És nyilván a hetes épület sem attól omlott össze, hogy órákig égett, miután az egyik oldalát végigszántotta a ledőlő torony. Nyilván előre telerakták robbanóanyaggal, majd felgyújtották. (Ugye amikor a Discoveryn mutatják az épületrobbantásokat ott is az történik, hogy miután telerakták robbanóanyaggal, felgyújtják, és hagyják órákig égni, nem? Mint két narancs.:)

Na mindegy. Ha 9/11 megrendezett volt, a konteó hívők akkor is csak vadul spekulálnak teljesen képtelen dolgokról, és a valódi összeesküvésről haloványlila gőzük sincs.

2013. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

" csak arra vagyok kíváncsi hány ember tudja 'tévesen' "


Akkor talán közvéleménykutatásokat nézz:

[link]

2013. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

"Tegyük fel jóindulattal azt mondom oké,a két torony azért omlott össze mert a két gép nekiment


De az hogy a 7-es torony összeomoljon egy sima tűz miatt az kész VICC!Akik bedőlnek ilyen marhaságnak azoknak újra kéne járni az iskolát és NEM ellógni a fizika órákat!"


Egyszer azt olvastam hogy kb 11 gépet ki kellett volna bírni az épületének. És egyesek szerint bírt is.

2013. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!