Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a diákokról írt HÖK-ös listát?

Figyelt kérdés
azt amit igencsak nagy botrány övez, mert beszélnek róla de szeretném látni úgy az egészet amiket össze írkáltak kíváncsi vagyok rajta vagyok-e és h rólam mit írtak ezért érdekelne legfőképp... előre is köszi

2013. febr. 20. 11:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Várj egy kicsit még van vele egy kis utómunka, utána majd közzé teszik.
2013. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Azért ne állítsunk olyat ami nem bizonyított. Egyre több helyen pedzegetik hogy a fidesz 100%-ban fidesz kreálmány és a lejáratókampány része.
2013. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. febr. 20. 12:00
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sért személyiségi jogokat? Hiszen az emailben ott a nevük,rá is lehet keresni facebookon ...
2013. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Na rajta vagy kérdező?
2013. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
6%
Mi ebbe a botrány? Írtak egy pár sort a facebookos benyomások alapján. Hihetetlen botrány....
2013. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%

sztem ez nagyon király, én se látok benne botrányt ...

másrészt, ha tett is valaki valamilyen megjegyzést a nevek mellé, elvégre neki is lehet véleménye, szal csak szabad véleménynyilvánítás, semmi más ..


ezek nagyon tetszenek:

"buta evangélikus lány"

"ronda zsidófejű"

"szívós alternatív"

"kretén focista, Madrid-rajongó"

"csúnya biciklis csaj"


nagyon jóó :) sztem csak azért írták mellé, mert egyszerre sok új diák volt, és hogy be tudják azonosítani maguknak, nem?

2013. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem jogot sért a tartalma, csak érzéseket és bizalmat az egész egyetemben. Ha a gólyatáborban összeírnak pár adatot, azzal semmi gond nincs, de az, hogy utána egymás között vicc tárgyává tesznek, elmond valamit a jellemükről is, ráadásul megalázó, mert ahogy láttuk, seperc alatt névvel, e-mail címmel meg lehet találni ezeket az embereket a listán.
2013. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Csak 2009-es van? Jó lenne másik éves is. :)
2013. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%

Ilyet ötperc alatt össze lehet hamisítani, a nyomnélküli átszerkesztéshez sem kell több idő.


Függetlenül ettől, ha mégis igaz jogot nem sért, ahogy a jóérzést is csak pontosan attól és addig, amíg a megmarad a köztudat emlékezetében, mint primer hír.

2013. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!