Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A sima, ötágú vörös csillag...

A sima, ötágú vörös csillag is önkényuralmi jelképnek számít?

Figyelt kérdés

A múltkor ismét felhozták a témát az önkényuralmi jelképekkel kapcsolatban, főleg a vörös csillaggal kapcsolatban. A cikk alatt valaki megemlítette, hogy ha a Heineken sörnek van vörös csillagja, miért nem büntethető? Egy srác néhány éve mesélte a Bkvfigyelő blogján, hogy egy ellenőr megjegyzést tett a pólójáról, mert öt vörös csillag volt rajta.


[link]



Én sem szerettem a kommunizmust, de szerintem nem kéne akkora felhajtást csinálni a fent említett esetekből. Ha valaki vörös csillagos jelvényt hord, az érthető, hogy miért büntetik meg a viselőjét.



2013. febr. 23. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt kaptunk valami elmarasztalás, és ezen az alapon a fityisz úgy gondolta hogy eltörlik az összes önkényuralmi jelkép használatát tiltó törvényt. Pedig egy vörös csillag meg a horogkereszt nem egy kategória szvsz, de hát nyalni kell a náciknak, mert ők is szavaznak jövőre :P
2013. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!