Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Munkanélküli mellé kapható...

Munkanélküli mellé kapható támogatások?

Figyelt kérdés
Én egy 25. évét betöltött egyedül élő férfi vagyok, most lettem állástalan, 93 e Ft kapnék 3 hónapig ami még jó is lenne... Ki lehet jönni belőle. Viszont tanfolyamra szeretnék járni, ekkor viszont lecsökken ötven pár ezer forintra ez az összeg... Az albérletem maga 55e Ft viszont nem bejelentett . Szerződésem van róla ugyan de ettől még nem bejelentett... Valaki tud esetleg valamilyen segélyről/támogatásról amire jogosult lehetnék ? Előre is köszönök minden tippet !
2013. febr. 23. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Lakásfenntartásra be lehet adni, mivel most már normatív alapú, beleférsz a keretbe... lehet, hogy nem sokat kapnál, de a rezsi legalább lecsökkenne...
2013. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A rezsim egyben van az albérlettel ... Mivel nincs külön mérőóra így havonta fixen fizetek... Albérletre is mondták már a támogatást de mivel nincs bejelentve ... Nem akarok belőlle gondot...
2013. febr. 23. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!