Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Élettársi kapcsolatról nyilatk...

Élettársi kapcsolatról nyilatkozatot kell csináltatnom egy vizsgálathoz! Muszály közokirati formában? Mert az elég drága!

Figyelt kérdés
Meddőségi vizsgálathoz kérnek élettársi nyilatkozatot, közokirati formában olyan 20 ezer körül van, de ha okimányirodában csináltatom akor olyan 3 ezer körül. Ki csináltotott már ilyet?

2013. febr. 26. 05:44
 1/3 anonim válasza:
Mi csináltattunk közjegyző előtt 20 ezer volt kb nyilvántartott élettársi papír ez de ez több mint ami a meddőségibe kell szerintem szerintem elég az olcsóbbik.
2013. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen sürgős a papír, de esküvő hétköznap ingyenes még ruha sem kell. Besétálsz az önkormányzatra 30. napra kaptok időpontot aztán össze is házasodtatok. Nem lenne egyszerűbb összeházasodni és mindent ilyen felesleges cécót letudni, teljesen ingyen.


(terhesség 90 napjától jár magzati adókedvezmény amit az apa csak férjként vehet igénybe amíg meg nem születik a gyerek)

2013. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem vizsgálathoz kellett dee máár megcsináltattam. késöbb tervezzük az esküvöt és akkor a lagzival lesz:) nem akarok sima kis tanácsit:)
2013. febr. 27. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!