Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit változtatott volna a...

Mit változtatott volna a Sztálingrádicsatán ha Hitler nem németeket küld hanem klónozott Neandervölgyit?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 17:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
És ki veszi rá őket, hogy háborúzzanak egy másik fajért, amiből nekik semmiféle hasznuk nem fog származni?
2013. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Annakidején négereket is besoroztak katonának. Egy hatásos lélektanihadviselési trükk volt. Aki európai még sose látott négert azt hitte ezer ördög támad s fejvesztve menekültek.

Hogy hogyan kényszeritették harcra a négereket nem tudom, na de a kényszersorozás jól ismert fogalom ez bőven volt a második vhban is.

2013. márc. 3. 18:16
 3/24 A kérdező kommentje:
A példa szerinti négereknek se volt semmi haszna az egészből, de a magyar parasztgyerek se tudom mit remélt oroszország leigázásából?
2013. márc. 3. 18:23
 4/24 anonim ***** válasza:

Talán azt, hogy akkor mégvédi az országát a kommunizmustól...elvégre az eszmék meg pénz miatt zajlik minden háború. Az újságok meg rádió közli, hogy ott kevés a munka, nem tudják ellátni elég kajával az embereket és már mennek is az önkéntesek, hogy megvédjék a saját családjukat ettől. Gonosz manipuláció (ami valahol kitakarja az igazság egy részét és nagyítót rak a rossz dolgok fölé), mint ami zajlik ma Irán meg társai ellen.


De sajnos én erről a korszakról nem tudok sokat, szóval tök mással is rávehették őket, viszont szerintem ez a legegyszerűbb.


Viszont a neandervölgyiek az is lehet, teljesen más értékrend alapján éltek...igazából az is megeshet, békés faj voltak, pont ezért tudtunk mi felülkerekedni rajtuk. Passz. Bár tudom már, nem erre gondoltál. :D

2013. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Az afrikai négereknek is egész más volt az értékrendjük annakidején. Európai ember meg se értette. Mikor pl. Cook kapitány vitta igaz nem afrikaiaknak György király képét ábrázoló aranypénzt az nem kellett nekik mert náluk dögivel volt arany. A vizespalack viszont annál inkább érdekelte őket amiből a kapitány ivott.


Hogy itt mennyire volt tájékoztatva vagy félretájékoztatva 41-ben a magyar paraszt a kommunizmus réméről én se tudom de ugy tudom inkább kényszer volt főleg 44 fele az oroszok ellen akkorra már tudták a magyarok mi az a nyilas rémuralom.


De valóban a kérdés elsősorban arra vonatkozott hogy pl. a neandervölgyi ugy tudom sokkal jobban birta a hideget mondjuk a -40 fokot a bezárt Sztálingrádban...

2013. márc. 3. 18:58
 6/24 anonim ***** válasza:

Rendben, tekintsünk el attól a problémától, hogy a németek nem tudtak neandervölgyieket klónozni a második világháború idején.

Ebben az esetben sem látom igazán a nagy történelemfordító eseményt, hiszen Hitler 1933-ban került hatalomra. Ha még akkor azonnal el is kezdenek neandervölgyieket klónozni egy háború esetére, Sztálingrádnál akkor is legfeljebb 10 évesek lettek volna a neandervölgyi-klónok. Azoknak meg épp teljesen mindegy egy csata közepén, hogy túlélnek-e -40 fokban vagy sem. :)

2013. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
De a neandervolgyiek nem árják.
2013. márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A Panzerfaust mellett a közelharchoz jó nagy Bunkót is vittek volna.
2013. márc. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Természetesen én is ugy gondoltam hogy eltekintünk attól hogy 33-ban nem tuddunk még klonozni.


Azonban az érv amit irtál, a 10 éves neandervölgyiről érdekes szinezetű a megtörtént események tükrében. Hitler Németországa klónozni ugyan nem tudott, de a 33-ban született gyerekek jó része állami tulajdont képeztek s katonának nevelték őket egészen kiskoruktól. Hitlernek gyakorlatilag gyerekgyára volt nem klónozott hanem természetesen szaporitott emberekből.


És a csattanó: ezek a 33-ban született gyerekek védték Berlint 1945-ben...

2013. márc. 4. 16:47
 10/24 anonim ***** válasza:
De ha már tudott klónozni, miért nem hozott létre Giganthopitecusokat vagy Megantropusokat és fejlesztette át őket gyorsan? Kb. 2,5-3 méteres katonái lettek volna és most Dávid hiányában, a góliátokkal leigázta volna a zsidók által pénzelt/támogatott kommunizmust. Hát de nem? xDD
2013. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!