Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tamás Barnabásról hol lehet...

Tamás Barnabásról hol lehet hallani?

Figyelt kérdés
2010-ben keményen benyalt az embereknek, hogy szavazzák be a Parlamentbe, meg is kapta a 2/3-ot. Most meg mintha a föld nyelte volna el... Se felszólalás, se interjú, se információ, csupán a másfél millió Ft-os fizetés, amit a valóban dolgozó emberek keresnek meg neki! Remélem valaki tud érdemleges válasszal szolgálni.

#FIDESZ #eltűnés #tamás barnabás
2013. márc. 11. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A putnoki polgármesterről van szó?
2013. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen
2013. márc. 12. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én elég visszataszító dolgokat hallottam a "képviselő úrról". Van sok putnoki ismerősöm és putnok környékiek,és hallottam tőlük, hogy választások előtt,fenyegette a népet(főleg a közalkalmazottakat),hogy kirúgja őket ha nem rá szavaznak,meg tönkreteszi a vállalkozását,stb...

Na most így miként gondolják az ott lévő emberek, hogy egy ilyen sz@rrágó képviselni fogja az érdekeiket?

2013. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gondolom igaz lehet! szerintem nagyon foshat, ha már nem mer egy interjút se adni. Hamarosan rossz világ fog rá jönni, ha jön az elszámoltatás!
2013. márc. 13. 15:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt kellene csinálni, hogy szépen feljelentgetni ezt a "jó embert", ha nem reagál a rendőrség semmi biztatót, akkor beküldeni a teljes sztorit a kuruc.info-ra, ami történt Putnokon. Nagyon örülnék, ha nem úszná meg ezt a disznóságot, amit leművelt. De így már érthető, hogy bujkál az emberek elől...
2013. márc. 13. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen hülyék itt Mo.-on az emberek, hogy ilyen primitív fenyegetésekkel befolyásolni lehet a szavazásukat?!
2013. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudta volna meg ez a nem_mondom_ki_micsoda, hogy ki kire szavazott?
2013. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

korrupt tag lehet, így nem riad vissza semmi olyan eszköztől, amitől gondolom csalhat, vagy visszaellenőrizhet bármit. Ha van isten, akkor ez a tag börtönbe kerül hamarosan, de persze nincs olyan szerencsénk. Kívánom a legrosszabbat neki. (aki jogtalanul vesz fel havi több 100 ezer Ft-ot, csak azért, mert "képviseli a régiót")


[link]


2011, 2012, 2013-ba nem volt 1 felszólalása se... Jól gondoltam, sz@rik bele az emberekbe... Kedves Putnokiak, remélem senki nem fog jövőre erre a majomra szavazni...

2013. márc. 17. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!