Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz a jövőben...

Szerintetek lesz a jövőben balhé a horogkereszt hordása miatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 08:20
 1/9 szántóvető ***** válasza:
ha unatkozó nyugdíjasok csoportja beleköt a horogkereszttel békésen sétálgató járókelőkbe akkor igen.
2013. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Normális ember nem fog horogkeresztet hordani, csak a randalírozni szerető csürhe. A balhét pedig ők szokták csinálni, nem a többi ember.
2013. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Miért mi a baj a horogkereszttel?Zsidó csillagot is lehet hordani nem?
2013. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem nincs semmi bajom a horogkereszttel!

Itt például a cigányokra gondoltam,akik mindenbe belekötnek!

2013. márc. 13. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy sem fogja senki sem hordani.


Amikor tiltasz valamit ,akkor mindenki azt akarja , ha engedélyezed akkor senkit nem fog érdekelni.

2013. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pedig van bajom a horogkereszttel. Egyre több. 1945-ben még például kevesebb. Ugyanis akiknek ez annyira tetszik, hogy kérkedve, dicsekedve viselik, nem is tudják megfogalmazni mi tetszik nekik benne, egyáltalán, többnyire fogalmazni se tudnak, csak ütni, és utálják, aki gondolkodni merészel. Az ostobaság és erőszak ilyen mértékű terjedése okán van bajom a horogkereszttel. Egyébként egy bemocskolt ősi indiai jelkép, miért utálnám.
2013. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja hordani. Pláne nem azok akikben valóban lappang is a dolog. Hiszen akinek ilyen hajlamai vannak, annak azért vannak mert olyan helyen lakik hogyha kimenne a keresztel a nyaka köré tekernék.


Egyébként pont most láttam a híradóba hogy valaki(k) összefirkáltak cigók házát. Egyből felháborodtak, de ha engedélyezve van akkor nem értem miért ez a nagy felháborodás, hiszen a horogkereszt egyenlő lett egy sima graffitivel. Annak pedig nem értem miért van ekkora hírértéke.

2013. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Május 1 lehet hordani bármilyen felvarrót.
2013. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Srácok kajak kérdezem, 2016 ban is lehet? És ha valaki válaszol kérem írja oda a kérdésemet mert még nem jöttem rá hogy hol lehet megnézni hogy az üzenetek meik kérdésre jöttek válaszul :/ :D
2016. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!