Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik azok az "Echelon-tanúk"...

Kik azok az "Echelon-tanúk" és minek a tanúi?

Figyelt kérdés
Láttam Molnár F. Árpád néhány videóját meg írását, de arra még nem sikerült rájönnöm, hogy mi valójában az Echelon. Szerintetek tényleg van ilyen, vagy egy elmebeteg a fickó?

2013. márc. 15. 22:44
 1/7 Komplikato ***** válasza:
100%
Én ezt a videóját nem láttam a jóembernek, de az ECHELON (már a valódi) egy lehallgató rendszer, amit USA telepített a britek és ausztrálok segítségével és amikor kiderült és balhé volt azt kamuzták a terroristák miatt, de kiderült, hogy európai és ázsiai üzletemberek telefonjait hallgatták le. Gyakorlatilag gazdasági kémkedésre használták. Szerintem rákeresel biztos találsz róla cikket, már elég régen történt.
2013. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 15. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
MarkTheRide, te vagy az?
2013. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:
100%

Itt van a működéséről pár szó, de nem tudom mennyire hiteles, viszont szvsz még az előttről való, hogy a lehallgatási balhé miatt el kellett ismerni a létezését:

[link]


Volt egyébként egy összeesküvés elmélet arról is, hogy okos telefonokat akkor is be lehet kapcsolni és le lehet hallgatni, ha ki vannak kapcsolva. tehát lehallgatóként használható. Ha jól emlékszem 2008 elején volt egy maffia ügy USA-ban amikor elismerte a hatóság, hogy így kapták el őket és Samsung és LG okostelefonjaik voltak, bár a többivel is működik.

2013. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt simán el tudom képzelni. Lehallgató készülék es nyomkoveto egyben.
2013. márc. 16. 07:27
 6/7 anonim ***** válasza:

"Echelon-tanúknak azokat nevezzük, akik személyesen győződtek meg az elmeprogramozás létezéséről, és erről – legalább valamelyes nyilvánosság előtt – hajlandóak is beszélni."


[link]

2013. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem megjegyezni:


"De senki se kapja el az Echelon-tanúkat."


http://www.youtube.com/watch?v=MmlPFbpCxc8

2013. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!