Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi bajuk van az ilyen libsi...

Mi bajuk van az ilyen libsi embereknek hogy ilyen videókat csinál? Lentebb


2013. márc. 26. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:
31%

Ha megfigyeled a Retek klub és társai média anyagát vagdosta össze az illető, pedig külön külön is provokatívak.

Szerintem a nagy többségnek még fizettek is azért, hogy ezt mondják a tv-be.


Szóval akik ezen felbuzdulva ilyen összeállításokat készítenek, azok a média áldozatai. Akik a fotel mögül ítélik meg a világot, nincs konkrét tapasztalata.

Csak az alapján ítélkeznek (szélsőségesen) amit a tv-n keresztül kapnak. (agy mosottak)


Pont mind az Amerikaiaskában a "né*er szomszédok" akiket akkor is utálnak egyesek ha éppen nincs is rá okuk.


Mert a média ezt vetíti felénk.

Legalább is rendes körülmények között élőkről nem mutatnak felvételt, pedig én nem egyet ismerek.

2013. márc. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

A "nem csinálták meg a WC-t" videót láttam teljesben , egész máshogy volt az.


Ez több videóból összevágott propaganda videó.Elég provokáló.


Hogy mi bajuk van?

Ők nem liberálisok , hanem valami egész más nézeteket vallanak.A liberalizmus nem erről szól.

Amire te gondolsz az valami beteges ,névtelen ideológia.

2013. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!