Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A budapestiek miért ennyire...

A budapestiek miért ennyire liberálisok?

Figyelt kérdés

Mármint , nem mind ,de nagyon sok közülük az és köztük van a legtöbb szélsőségesen liberális.

Itt "vidéken" ritka esemény ez ,pedig megyeszékhelyen élek.

Mármint , a homoszexualitással nekem sincs különösebb bajom , hogyha nem mellettem táncol tanga bugyiba.


A cigány kérdéshez viszont máshogy állunk.Elég szegregáltan élünk ,tehát a cigányoknak külön utcája van , oda mi be nem tesszük a lábunkat.

Hogy mit csinálnánk velük?Ha leírnám törölnék a kérdést.


Úgy vettem észre hogy a budapestiek máshogy állnak ehhez.Talán mert BP elég nagy és nem nagyon van cigánybűnözés ott , vagy nem tudom.



2013. ápr. 10. 20:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

gyere, költözz fel. mondjuk a nyóckerbe. vagy utazz a bkv-n.

megszoktuk, nem tudunk mást tenni.

2013. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1. Olyan nincs.Azt nem lehet megszokni.
2013. ápr. 10. 20:50
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
aki nem szokja meg, az megszökik
2013. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért van mihez viszonyítani Pestnek meg mondjuk Miskolcnak, ott fent jobban eloszlanak egymás közt, viszont Miskolcon 2körül csak szét kell nézni a városban és látod a tömörülésüket

Az ember olyan hogy míg a zavaró dolgokban nincs része, addig szeret "nem tudomást venni" róla

20/F

2013. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
liberálisabbak, mert sok olyan probléma nem érint bennünket, mint a vidéken élőket. én pl. a 2. kerület előkelőbb részén élek, nekem teljesen jó és nyugodt életem van, semmi olyan problémám nincsen, ami miatt aggódnom kellene, ezért másképp viszonyulok az emberekhez, próbálok nyugatias módon elfogadó lenni, ami itt, ebben a közegben ahol élek, elég könnyen megy.
2013. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert már nem bírnak mit kezdeni magukkal az emberek a betondzsungelben. Kínjukban telenyomatják magukat piercingekkel, vörösre festik a hajukat, aztán berasztázzák és homárkodnak, miközben felveszik a cuki sapikájukat meg a trendi sálacskájukat a 25 fokos melegbe, mert akkor menők lesznek és kemények. Nem tudják minek és mit és miért, csak csinálják a baromságaikat és jól érzik magukat tőle. Nihil.
2013. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 rémuralom ***** válasza:
98%

A nagyvárosi élet jellegzetessége, hogy annyi hatás éri az embert percről percre, hogy felmegy az ingerküszöbe, szinte semmin nem lepődik meg, mindenhez hozzászokik. Ez könnyebbé teszi azt, hogy mindent és mindenkit elfogadjon olyannak, amilyen. Innen meg már egyenes út vezet oda, hogy pl. ne szavazzanak olyanokra, akik a kampány hevében retkesb.ziznak meg mocskoscigányoznak.


Még egyszer, ez a nagyvárosi élet jellegzetessége. Ez világszerte érvényes a milliós lakosságú városok lakóinak túlnyomó többségére, nem kifejezetten a budapestiek mániája a liberalizmus.

2013. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés egy beszélgetés miatt született.


Egy budapesti ismerősöm kérdezte , hogy miért nem szavazok a Bajnaira vagy az MSZP-re?

Mondom:Én?Ezek a c_ imádókra akik támogatják a bűnözésüket?

Soha

Legutóbb a Fideszre voksoltam ,de azt is már megbántam.

2013. ápr. 10. 21:11
 9/25 A kérdező kommentje:
Ja , igen meg ő magyarázta , hogy a vidékiek miatt nyert a Fidesz és ezért ez rossz.
2013. ápr. 10. 21:16
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
Azért nem kell általánosítani a Budapestieket, nem mind hülye. Csak a gazdag családokból származó fiatalok pl nem tudják elképzelni, hogy milyen veszélyben lenni a cigányok miatt, ezért védik őket ilyen nagy hévvel. Mert hozzájuk még nem törtek be és őket még nem rabolták ki, mint a vidéken élőket. Láttam már egy műsort, amiben gazdag fiatalok mentek ki cigánytelepekre, hogy jaj szegény cigányok, mindenki csak bántja őket. Azt hittem, felfordul a gyomrom. De majd ha kikerülnek a burokból, meglátják ők is az igazságot.
2013. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!