Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretném érteni, hogy miért...

Regal kérdése:

Szeretném érteni, hogy miért csak Erdélyt emlegetik azok, akik "Nagy-Magyarországot" emlegetnek? Miért nem beszélnek Kárpátaljáról, a Vajdaságról, stb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a legnagyobb. Tudod, a politikában is a méret a lényeg.
2013. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
mert buták
2013. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert Erdélyt is hibásan emlegetik, ugyanis Erdélyben többségében románok laknak. Helyes megfogalmazás Székelyföld lenne.
2013. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert Burgenland visszahódítása kissé röhejesen hangzana...
2013. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis lépések taktikája.
2013. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én egy kicsit bonyolultabb dologra gondoltam - gazdaság, társ. hagyomány, akármi más -, de a válaszokból kitűnik, hogy semmi bonyolult nincs ebben. A "csak" meg sem fordult a fejemben. Hibáztam.
2013. ápr. 13. 09:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gazdasagi szempontbol is elonyos volna, hisz a sobanyak nagy resze erdely hegyeibenn vannak, erdelyben maradtmeg a legtobb magyar, a termeszeti kincsek is kielegitoek.

Erdely viszakerulesevel az orszag hihetetlen nagy fejlodesbe kezdhetne. Romania is fejlodhetneerdelyel, de igy, hogy csak kifossza, nem csak erdelynek, de meg sajat maganak is roszat tesz!

2013. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ebben a válaszban látom a logikus okfejtést, ami emészthető számomra is.
2013. ápr. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!