Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Érdemes még a szlovák vagy...

Érdemes még a szlovák vagy más külföldi rendszámmal trükközni?

Figyelt kérdés

Mennyire éri meg?

Mennyit lehet vele spórolni?


Az adóm az úgyis tudom ,hol köt ki.



2013. ápr. 28. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Na a bűnöző...
2013. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az igazi bűnözők a Budapest

Kossuth Lajos tér 1-3 házszám alatt tartózkodnak.


Én csak próbálok védekezni ,hogy ne lopják el a pénzem adó cím alatt.


Ez az adózás nem kóser.

Csökkentsék le!

2013. ápr. 28. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
És az a jó módszer, hogy a bünős világgal azonosulsz? Ezzel mented meg magad, hogy azonosulsz? Mi lenne, ha nem azonosulnál vele, és tennél ellene? Szar az életed? Ott a megoldás, közelebb, mint gondolnád! Csak nem keresed. Mert neked az jó ami van. Ha nem tetszik a rendszer, majd megkerülöm. Kész. Ez fog egy szebb világba vezetni, ugyebár? A te indittatásod alapján akármit csinálhatnék. Ölhetnék, gyújtogathatnék, bármit meg tehetnék. Csak persze egy dolgot nem, változást hozni. Mert az nem az én tisztem, majd megcsinálja más. Nekem most jó így. Van autóm. Van egszisztenciám! Van egy énképem! Majd egyszer tuti megvalósítom mindezt! És akkor boldog leszek! Mert az elmém függése az majd kielégül! (A drogosoknak is elég szokott lenni, nem?). Soha nem hittem volna, hogy ez a nemzet, amelyik olyan hősies volt évszázadokon át, ilyen gyáva tud lenni. Azt gondolná az ember itt fognak a változások majd elindulni, mert a Magyar nem hagyja magát! És még is velük képesek eljátszani a legnagyobb sárba tiprást, őket lehet a legkönyebben megvezetni, őket lehet a leges legkönyebben lekorlátozni. És tudod miért? Mert az egója neki a leghatalmasabb. A történelmünk szégyenit meg most minket. Az hogy büszkék vagyunk. Ahelyett, hogy keresnénk a választ, minndig azt hisszük, hogy már tudjuk. Jobbik. FIDESZ. MSZP. Meg majd valami! az majd most tuti jó lesz. Én HISZEM! ÉBRESZTŐŐ
2013. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!