Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Holnap utalják a közfoglalkozt...

Kókuszjoe kérdése:

Holnap utalják a közfoglalkoztatottak munkabérét?

Figyelt kérdés
Lessz holnap fizetés a közfoglalkoztatottaknak?

2013. máj. 1. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Tizedikéig utalják, de nem ilyen korán.
2013. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt biztosra tudom hogy nem 10. ig kell hogy utaljanak!!
2013. máj. 1. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Hanem?
2013. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5. ig de ugytudom hogy tegnap elutaltak es holnap a szamlan lessz. Ezért kérdezem hogy lesz e holnap
2013. máj. 1. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:

A közfoglalkoztatottak kapnak hamarabb fizetést mindig, legkésőbb 3. ig. Én tavaly voltam az, akkor mindig úgy volt hogy volt amikor elsején kaptam, amikor a 3. vasárnapra esett. De ha az elseje ünnep volt és a 3. is vagy hétvége vagy más, akkor volt hogy 4.én kaptam.

Hogy most hogyan van nem tudom már, de tudtommal legkésőbb péntekig meg kell hogy kapd

2013. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Én azt hittem tizedikéig.
2013. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sándor G ***** válasza:

én meg már azt hittem 32.-ig,éjfélig utalják'''

egyébként tavaly más volt a felállás, mert akkor egész évben, heti kifizetés volt, minden ökinél, +vizügynél,is.

Most 2013-ban minden hó 10-ig, kell utalniok a fizetést,én ezt hallottam az irodáról, amikor be telefonáltam, a hölgy igyen tájékoztatott.

nyilvánvaló ha a 10-e hétvégére esik, vagy ünnepnapra, akkor az azt megelőző napon reggel, már rajta van a pénz a számlákon.

Ez nem változott,

2013. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!