Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz kb 20-30...

Szerintetek mi lesz kb 20-30 vagy akárcsak 10 év múlva a romákkal?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert már most látszik, hogy egyre több embernél telik be a pohár, nem csak itt, hanem Bulgáriában, Romániában, és Szlovákiában.


Vagy én látom rosszul? Rosszul látom?


Mivel nyilvánvaló, hogy beilleszkedni nem tudnak, nem is akarnak, és nem is fognak, mi lesz így velük? Addig fog ez folytatódni, amíg a cigányok száma el nem éri mindenhol az összlakosság 50%-át?

És szemmel láthatóan tényleg hagyja ezt mindenki?


Most a Jobbiknak 19% a támogatottsága (legalábbis vhol ezt láttam), de szerintem ők sem tudnának velük mit kezdeni.

Románia nem foglalkozik a problémával, Bulgáriában már országos lázadás volt, de a bolgár demográfiai adatok igencsak a cigányok malmára hajtja a vizet.


Én tényleg kezdek félni, hogy Magyarországból, Romániából, Bulgáriából, Szlovákiából, és esetleg Szerbiából 2050-2060-ra ténylegesen SEMMI nem lesz, hogy ezek az országok eltűnnek, és helyükbe lépnek a cigány vezetésű terrorállamok, ahol majd dolgoztatják a normális embereket.

NEM provokációnak szánom, de a bűnözési ráta alapján nem tudok másra következtetni.



Féltem a családtagjaimat.


Szerintetek mi lesz akárcsak 10 év múlva? Lesz-e valami változás? Most nem a politikusokra értem, hanem magukra a népekre : magyar, román, bolgár, stb.


Lesz-e valami? Ha józan paraszti ésszel gondolkozunk, és ha reálisan nézzük a helyzetet.


Szerintetek?



2013. máj. 9. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megszűnnek létezni.
2013. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

"Mivel nyilvánvaló, hogy beilleszkedni nem tudnak, nem is akarnak, és nem is fognak,"


Lehet adni kéne nekik egy lehetőséget. De nem egy olyan tessék lássék hanem egy igazit.

2013. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kismillió lehetőségük volt 48%-os már nem azért...egyikkel sem voltak hajlandóak élni.
2013. máj. 9. 15:48
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet adni kéne nekik egy lehetőséget. De nem egy olyan tessék lássék hanem egy igazit."


Rengeteg lehetőséget kaptak és kapnak.


Például tanfolyamok, ingyen , külön nekik ,ahova más etnikum nem is járhat.

Vagy ingyen áram , víz...stb


Mi kell még?


Az összes környező országban baj van velük , ugyanaz a baj.


A rasszizmus meg nem lehet ráhúzni 30 millió emberre.

2013. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

#3


Egyet mondj. De ne az ilyen roma sátort meg a 47k-s közmunkát. Azok sz@rt sem érnek.

2013. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán 30-50 év múlva elhanyagolható járulékos károk mellett lehet szőnyegbombázni az ország egyes területeit.
2013. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez mennyire igaz???:


"A roma családok átlagos gyerekszáma most 2,5 körüli (és csökken), a nem romáké 1,5 körül van (és stagnál). A magyarok kihalása sem valószínű. Mihelyt a lakosság olyan szintre csökken, hogy a munkahelyek száma már nem lesz annyira szűkös a lakosság számához képest, mint most, akkor az aktivitási ráta növekedni kezd, a jövő kevésbé fog kilátástalannak tűnni és a gyermekvállalási kedv növekszik. Jelenleg úgy tűnik, átmeneti populációzavar van, a lakosság a következő évtizedekben esetleg 7-8 millióig csökken, de valószínűleg tovább nem, és növekedés is elindulhat. "



Mennyire igaz ez?

2013. máj. 9. 15:55
 8/17 anonim ***** válasza:

A roma sátor csak provokáció és feszültség szító.


A Fidesz meg az MSZP is csak látszatintézkedéseket csinált.Semmit nem érnek.

Csak eszközként használják fel ezt az etnikumot (nem csak őket) , hogy nyerjenek és szavazatokat szerezzenek.

Ők nem is akarnak megoldást.

2013. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel minden meg van nekik engedve, a magyarság nagy része fél, vagy nem mer tenni semmit, ezért g.ci sokan lesznek.

Ők gyarapodnak, a magyarok fogynak.


Remélem elég reális voltam.

2013. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egyet mondj. De ne az ilyen roma sátort meg a 47k-s közmunkát. Azok sz@rt sem érnek."


Tündérke! Ősmagyar fajú vagyok és vígan megélek közmunkából. Nekik mért nem felel meg? Jahogy nem akarnak dolgozni. Akkor bocs!

2013. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!