Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A győri Kossuth-utca lakosságá...

A győri Kossuth-utca lakosságát tényleg áttelepítik Marcalvárosba?

Figyelt kérdés
Itt lakom a Marcal I-en, és akármerre járok, mindenütt a Kossuth-utcára jellemző alakokat látok kint ücsörögni, szotyolázni, kiabálni. 5-10 évvel ezelőtt még nem voltak ennyien. Miért teszik ide őket, és miért felejtettek el megkérdezni minket, itt lakókat, hogy akarunk-e együtt élni velük? Győrben állítólag 7000 él belőlük, néha az az érzésem, hogy az összes itt van...

2013. máj. 20. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én jártam már párszor a Kossuth utcában , kocsival ,borzalmas , e gy lepratelep.

Remélem nem csinálnak gettót Marcalból.

2013. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Amit tehetnénk , hogy tüntetést szervezünk ellenük , meg szólunk a Jobbiknak hátha tudnak segíteni.
2013. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Itt nőttem fel és szerettem itt élni, egyedül ezeket nem bírom elviselni. Ha a helyzet nem javul, pár éven belül kénytelen leszek elköltözni innen, mert nem szeretném, ha a gyerekeimnek ilyen környezetben kellene felnőnie. Ha tüntetés lesz a lakótelep tisztaságáért és biztonságáért, mindenképpen elmegyek.
2013. máj. 20. 20:45
 4/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Pedig nem lesz változás. A diákolimpia miatt felújítják sziget pár részét, ez pedig azzal is jár, hogy kipaterolják a peruiakat. A Kossuth utca régen sétálóutca volt, aztán belakták ezek a férgek. Úgy hallottam azt is fel szeretnék újítani. Én szívem szerint csinálnék nekik egy falut valahol messzebb a várostól amerre nem járnak sokan, de az rengeteg pénzbe kerülne és az EU sem örülne neki valószínűleg.
2013. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Pedig Szlovákiában is el vannak szeparálva, és milyen jól működik a rendszer, lásd napló riportok! De ott legalább tettek magukért valamit az emberek. Ezek akárhova mennek, mindenhova undorító gettó lesz csak. Ezt akarják Marcalból is?! Költözzön velük össze az, aki idetelepítené őket!
2013. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
82%
A Lajta utcát már elputrisították.
2013. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elrettentő példa: Kassa - Lumnik 9. Régen egy elit lakótekep volt, mostanra egy lepusztult gettó lett belőle.
2013. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Győzzőn csak a jobbik jövőre!
2013. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Tényleg nagyon felháborító,hogy ezek a mocskos férgek mindenhol ott vannak..Adyvárost is ellepték itt is ha sétálsz az utcán még ők néznek ki mert a lépcsőkön ülnek szotyiznak kiabálnak...felháborító!!Tényleg jobb lenne ha csinálnának nekik valami cigánytelepet aztán oda takarodna az összes!!
2013. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"A Lajta utcát már elputrisították."


Sajnos így igaz. Ha végigsétálsz estefelé különösen a középső háztömbök aljában ücsörgő, álldogáló, lézengő, szotyolát rágcsálva bambán bámuló, vagy ordítozó kreolbőrűeket látsz, utánuk pedig tengernyi szotyola, csikk, szemét és torokváladék marad, amit a civilizált honpolgár undorral és kiforduló gyomrát visszafogva kerülgethet nap, mint nap.


A szemetes a hulladéktengertől egy-két méterre ásítozik. Messze volt. Nem tudta volna beledobni...


Rendőr, polgárőr sehol.


Tudtommal még senkit nem büntettek meg szemetelésért, csendháborításért, pedig sok ezer ember életét keserítik meg.


Ha rajtam múlna, én is kitelepíteném őket egy külön negyedbe, de úgy, hogy be se tehessék a lábukat a fehérek közé.


Gettósítás? Szegregáció? Lehet, de nekünk, magyaroknak is vannak jogaink az emberhez méltó élethez és környezethez, amit mi tisztán tartunk és megbecsülünk.

2013. máj. 22. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!