Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyiben lenne...

Szerintetek mennyiben lenne más a világ?

Figyelt kérdés
Ha a 2.világháború idején a németeknek sikerül 100%ig végrehajtani a zsidóság és egyéb általuk nem kívánatosnak minősített emberek megsemmisítését? Hogyan alakult volna a föld politikája és gazdasága?
2013. máj. 22. 08:51
 1/10 Egyirányú alagút ***** válasza:
39%

Érdekes feltevés. Volt egy film, "harmadik birodalom" címmel, szerintem jó kis film volt, érdemes megnézni.


Egyébként most az jobb, hogy 20%-tól kettes az érettségi? Szerinted mit mondanának az akkori német vezetők (ha még élnének), és látnák, hogy 0 fegyelem van ? Lehet kellene ide az a szigor... :)

2013. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor lehetne 100%-ig megmondani ha a németek győztek volna. Minden egyéb más csak találgatás.
2013. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Antimod ***** válasza:
62%

Hasonlóan, mint most. Az emberek még mindig kapzsik, kiépültek volna a hatalmi központok ugyanúgy, mint most, és szintén folyna az emberek rabszolgasorban tartása a pénzügyi érdekek mentén.

Valószínű, hogy a Harmadik Birodalom is felpuhult volna előbb-utóbb, mint pl. mostanában Kína, és javában zajlana a kapitalista profitmaximalizálás.

2013. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Hány éves vagy? 12? 14? Nem igen sokkal több. Ha eszed lenne, akkor egyrészt tudnád, hogy erre 0.0001% esély sem igen volt, másrészt azt is tudnád, hogy nem vagyunk ilyen szuperemberek, akik megmondják neked, hogyan alakult volna a világ egy teljesen irreális történés következtében.

Ahelyett, hogy ilyen fszágokon gondolkodsz, miért nem inkább kutatsz valami olyan !NORMÁLIS! témában, aminek hasznát is fogod venni az életben?

2013. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Láttam már pár "filmet" pl:A bukás,stb,stb. Inkább nem nézem őket mert tisztára hülyének kretének állítják be az akkor német vezetést,holott szerintem ez így ebben a formában nem igaz.
2013. máj. 22. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem?

Akkor ugyan miért nézték végig egy metamfetamin függő mániákus állat öngyilkos ámokfutását?

Most vagy hagytak egy egész országot fejjel a falnak menni egy idióta miatt, vagy nem is az idióta volt a főmuffti, akkor viszont kompletten az egész bagázs volt idióta, vagy az egész történet nem úgy van ahogy előadják, és valamiféle showműsor volt az egész háboruzgatás, de ez esetben az idióta szó hatványozottan értendő. Tehát, miért is nem voltak idióták?

2013. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ahelyett, hogy válaszolnál inkább személyeskedsz privátban, igaz? ;> Értelem, az van. Meg gyűlölködés
2013. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megírom én itt is neked stil ha a privát gondot okoz neked.

Te kezdted a köcsögölést nem én, feltettem egy számomra érdekes kérdést te meg rögtön fikázol,meg iq bajnokozol.

Miért nem tudsz te is az első válaszolók hangnemében válaszolni? Nem kívánok neked többet csak hogy legyen cigány a szomszédod!! A többi majd jön magától! Kíváncsi lennék akkor is ekkora liberális lennél e?

2013. máj. 22. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát amikor balfxszságot kérdezel mégis mit vársz? Tapsikoljak egy újabb náci fanatikus agymenéséhez, aki a zsidók és cigányok kiírtásáról álmodozik? Hord már el magad
2013. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Antimod ***** válasza:

"Tapsikoljak egy újabb náci fanatikus agymenéséhez, aki a zsidók és cigányok kiírtásáról álmodozik?"


Már megbocsáss, de ezt mikor mondta? Tudtommal csak egy kérdést tett fel.

2013. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!