Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyi idős emberek írnak itt...

Mennyi idős emberek írnak itt politika kategóriában?

Figyelt kérdés

Nos, a következőre lennék kíváncsi:

-Aki ezt olvassa (te) mennyi idős vagy.

Tulajdonképpen egy kis felmérést végzek, hogy itt gyk-n politika kategóriában mennyi az átlag életkor.



#életkor #kor #GyakoriKérdések #politika kategória
2013. jún. 3. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
21
2013. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ezt nagyon fontos volt feltenni 2-szer.
2013. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetro ***** válasza:
92
2013. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 51 vagyok
2013. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:
57%
52
2013. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37
2013. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
112
2013. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
666
2013. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek maga joga,hogy odaír valamihez,vagy inkább hagyja,és elmegy onnét.A baj akkor kezdődik,amikor olyan ír valamihez,akinek arról fogalma nincs,mindegy,hogy 15 éves,vagy 35,ha fogalma nincs róla,ne írjon oda alá hozzászólást.Nem véletlenül nem szeretem a tv híradót se,a hülyék beveszik a dumát,aztán azt hiszik,hogy a világról mindent tudnak,mert egy üresen néző zsidó "hírbemondó" azt elmondja.De a legjobb barátját lehülyézné,ha nem osztaná a véleményét,ilyenek Ők.....Egyébként az életkor megkérdése 1-bunkóság 2-rohadtul nincs senkinek semmi köze hozzá,nem akarom,hogy bárki is az adataimmal éljen vissza.Bár a kormányok is azt teszik,meg a fölötte levők.
2013. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!