Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vágó István miről beszél?

Vágó István miről beszél?

Figyelt kérdés

Amikor az anyjával járt Holokauszt-körúton, akkor ezt nyilatkozta:


"Édesanyám már 86 éves és érdekes módon egyre szívesebben beszél ezekről az eseményekről, elsősorban azért, mert azt tapasztalja, hogy egyre hangosabbak azok a vélemények, amelyek szerint ez vele nem is történhetett meg, hát amíg ő ott van, addig egyes szám első személyben tud erről beszélni."


Mi nem történt meg az édesanyjával és ki állítja azt, hogy nem történt meg vele?



2013. jún. 4. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

olvasgass

[link]

2013. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Vágó Istvánnak nem szabad hinni , mindig hazudik.
2013. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

a wikipédián arról is van cikk, hogy magyarországon dúl a rasszizmus, a cigányok nem kapnak munkát, nem veszik őket komolyan, és a magyar gárda rendszeresen ütlegeli őket, míg a rendőrség nem védi meg őket.


persze a holokauszttagadás ennél konkrétabb téma, de ne a wikipédia legyen már az "alap". az hazudik rajta aki akar

2013. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

#3

Csak a kérdező nem tudta miről van szó. Ha a wikis cikk nem pontos teljesen az utolsó részletig de nagyjából körbejárja ezt a fogalmat. Arra elég hogy egy általa eddig nem ismert dologgal megismerkedjen aztán ha érdekli a dolog majd utána olvas.

2013. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Keress rá az interneten a holokamu, holobiznisz, hollókoszt, "milyen hatmillió?", "Auschwitz üdülőtábor" és egyéb kifejezésekre és megtudod. Ki állítja? Efféle IQ-huszárok, mint a lenti linken:


[link]

2013. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem én sem -.- Hol van a jelenben ?
2013. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elgázosították Vágó anyját? Vagy esetleg tarkónlövöldözték őt? Vagy mit csináltak vele, amiben a holokauszttagadók nem hisznek?
2013. jún. 5. 08:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha elgázosították vagy "tarkónlövöldözték" volna, ahogy kérdezed, akkor nem szülhette volna meg a fiát, és nem tarthatna most előadásokat, gondolom, ezzel te is tisztában vagy, és azt sem hiszem, hogy elkerülte a figyelmedet az a holokauszttagadás-áradat, ami elöntötte az internenet, ezért feltételezem, hogy kérdésed provokatív.

Én Észak-Magyarországon élek,és az öregek elmesélik, hogyan hurcolták el a zsidó családokat a kicsi gyerekeikkel együtt, történetesen a mi falunkból kb. 30 embert, azok közül két fiatal férfi jött haza, az egyik olyan betegen, hogy pár hét múlva meghalt.

Akik átélték ezt, azoknak undorító hallgatni ezt a holokamu-szöveget. Nem tudom, mi lesz, ha már nem lesz senki, aki elmesélje...

Azért szeretném, ha végighallgatnál egy ilyen túlélőt, és aztán talán nem mernéd a szemébe mondani, hogy hazudik.... vagy csak én képzelem, hogy még az ilyen emberekbe is szorult emberi érzés?

2013. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!