Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van most a világgal?

Mi van most a világgal?

Figyelt kérdés

A témakör lehet rossz de perpillanat nem tudtam hová tenni.


Mi van most az egész világgal?

Nem rég olvastam a HAARP-ról eléggé megdermesztett, nektek mi a véleményetek? És erről az évszak megváltozásról? És a természeti katasztrófákról ?



2013. jún. 5. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Kivágták az erdőket,megmérgezték a vizeket,a levegőt,a földet,még a maradék jeget elolvasztják olajfúrásokkal a sarkon,és még ganéj emberszerű lények rá tesznek szándékosan a haarp rendszerrel.A cél a gazdaság ellehetetlenítése,és a népességcsökkentő program folyamatos végrehajtása.Utolsó időket élünk.
2013. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a HAARP nem a világvége.. Egy egyszerű atombomba sokkal nagyobb pusztítást képes végezni, mint a HAARP, ráadásul atombombából sokkal több is van. Az évszak megváltozásról annyit, hogy többszáz éve is voltak olyanok, hogy télen meleg volt, vagy épp nyáron kora tavaszi idő, úgyhogy arról nagyon nehéz megmondani, hogy természetes jelenség e, vagy olyan változás -e, amit a megnövekedett szén-dioxid kibocsátás idézett elő.
2013. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a HAARP tényleg működik, akkor már az utolsókat éljük.

http://www.youtube.com/watch?v=I67gyWS1FBk

2013. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

"Utolsó időket élünk."


Ja persze. Valahogy az emberiség az elmúlt 2000 év során folyamatosan az utolsó időket élte. Sőt már Jézus előtt is a világvégét várták a Holt tenger mellett. Mégis itt vagyunk :D

2013. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most kezdjük megérezni az ember drasztikus környezetalakító tevékenységét. Az évszakok ingadozása már korábban is előfordult, csak most gyakoribbá válik.

A HAARP-ot (ami kétségtelenül létezik) meg minek vetnék be Közép-Európa ellen? Amerikának (vagy az egyesek szerint a világot vezető pénzes köröknek) miért lenne jó az, ha Magyarország, meg a környékén lévő többi jelentéktelen állam ilyen szélsőséges időket él meg? Szimpla pénzpocsékolás lenne trollkodni nálunk az időjárással.

Ha pedig az összes világvége-jóslatot elhinnénk, akkor minden harmadik hétre jutna egy (és talán még keveset mondtam.)

Az viszont tény, hogy talán nem is olyan hosszú távon az emberiség lassú öngyilkosságot követ el, és ezt a mi generációnknak kéne megakadályoznia.

Ahogy mondani szokás mostanság: "Közeleg a tél."

2013. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek, annyira jó lett volna, ha gimiben fizikaórán figyeltetek volna! Fizikailag ez lehetetlen. A HAARP nem tud semmi olyat csinálni mint amit ti gondoltok!
2013. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Folyamatosan pusztítják az erdőket, egyre több az autó a gyár. Olvadnak a sarkok. Szerintem a Haarp összeesküvés nem más mint azoknak az embereknek a felelőség áthárítása akik úgy szennyezik a környezetünket mint más a fehérneműjét...

Lehet,hogy 100 évvel ezelőtt nem voltak ilyen felhők, de nem voltak ezek se:

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

2013. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem különösebben nem izgatott ez a dolog,de mint kiderült nálunk is van(Szerbia).kicsit lefagytam most,ide meg mi a francnak kell ez?
2013. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hétmilliárdra felszaporodott emberiség és az egyre növekvő parazitizmus miatt egy globális és átfogó mértékű krízis felé tartunk.

Túl sok volt már a hazugság.

2014. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Az emberiség eddig állandóan széthúzott, és egymást meg a természetet nyirta.(meg most is)Ha most nem ébred rá,de nagyon gyorsan a következőkre:összefogni,lemondani a nyereséghajhászásról,mérsékelni a túlnépesedést,ha ez nem lesz meg akkor 100 éven belül végünk!

2015. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!