Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Közmunkában csak a sepregetés...

Közmunkában csak a sepregetés lehetséges?

Figyelt kérdés
Regisztrált munkanélküli vagyok, nincs sok tapasztalatom a munkakörökben, és ki szeretném próbálni milyen a közmunka, de sepregetni nem szeretnék... pontosabban a Miskolci Városgazdánál. És főbb kérdésem, hogy csak sepregetni lehet?

2013. jún. 9. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Mehetsz szemetet és kutyapiszkot szedni is. :)



Komolyra fordítva a szót: vannak más jellegű munkák is, csak azt a haveroknak adják ki. Kb. 10% 90 %-meg aljadék.


Különben meg az egész szemétszedési közrabszolgamunka arra megy ki, hogy ne vállald el és akkor papíron csökkenthetik a munkanélküliséget, és elvehetik a szoc. jutatásokat.


Amúgy mi a végzettséged? Mennyi idős vagy?

2013. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak sepregetés, bármilyen állást betölthetsz amihez megvan a megfelelő végzettséged. Vezető pozícióban is lehetsz.
2013. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A miskolci helyzetet nem ismerem, de a mi városunkban (kb. olyan nagyságú mint az említett település), többféle közmunkára van lehetőség. Dolgoztam (és jelenleg is dolgozom) közcélúakkal (iroda). Köztük is van nagyon lomha, idegesítő, 1 órás ebédszünetet tartó, minél hülyébb, annál jobban okoskodóbb és normális, szorgalmas, lelkiismeretes dolgozó. Jó tanács, ha lehetőséget kapsz, élj vele, bizonyíts, különben (ha nincs ismerősöd, aki miatt elnézik a hibákat, de én az ilyeneket rühellem, és igyekszem leépíteni) legközelebb nem hívnak.
2013. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!