Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi alapján moderálják a...

Mi alapján moderálják a kérdéseket/válaszokat?

Figyelt kérdés

Nem szokásom a lepontozás és mások jelentgetése sem.


De amikor olyanokat láttam a kérdéseknél, hogy Sztálin nem öletett meg embereket, vagy hogy csak a csürhe randalírozott 1956-ban, én is jelentettem a választ. De valamiért nem törölték őket, pedig ez elvileg a kommunizmus bűneinek tagadása.

Más válaszok/kérdések el szoktak tűnni (nekem még nem törölték egyiket sem úgy vettem észre), de ezek valamiért megmaradnak.


Akkor itt mi alapján törölnek?


Itt az egyik kérdés amiről beszéltem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__4..

A 14-es válasz.


Az '56-os beírást hirtelen nem találom, de ha valakinek nagyon kell megkeresem azt is.



2013. jún. 11. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A moderátor kénye-kedve szerint.
2013. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Én pont tegnap írtam egy e-mailt a moderátoroknak ezzel kapcsolatban, hogy nem törlik a törvénysértő kommenteket, bűnpártolnak, és milyen jó hogy itt is megvan a kettős mérce. Persze ezt tagadták a válaszukban, de remélem hogy ezután jobban odafigyelnek, és ezeket a f*szokat banolják.
2013. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Én nem is alkalmaznék ilyen oldalon moderátort. Semmilyen témában.

Mivel

-Az interneten nincs cenzúra (még most, persze az új világrend után biztosan lesz az is...)

-Ez az oldal a szabad vélemény nyilvánításért jött létre (persze gondolom ez valamiféle szűrőként is működik. Mint minden ilyen oldal).

2013. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Kell moderátor, mert különben használhatatlan lenne az oldal. Én aktív vagyok a szexuális kategóriában is többek között, és ott elég sok troll kérdés van, főleg éjjel, és ha azok nem lennének reggel kitörölve, akkor mégtöbb lenne, és nem is lenne normális kérdés a végére.
2013. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze, vélemény szabadság van, DE a reklám a legnagyobb úr. Ha az oldal nagyon elmegy rasszista, antiszemita, idióta irányba, a cégek egy része esetleg úgy dönt, hogy ilyen oldalon nem akar hirdetni.
2013. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
A "csürhés '56"-ost én is olvastam. A 48%-os antimagyar nyomoronc ír mindig ilyeneket. Egy igazi troll.
2013. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pro Patria ***** válasza:
30%
Nem értek egyet a törtlésekkel és moderálásokkal. Az esetlegesen sértő véleményt úgysem tudjuk megváltoztatni, gondolatokat nem tudunk kitörölni, az ilyen megnyilvánulások pedig kifejezetten jók arra, hogy lássuk, hányadán is állunk az adott felhasználó esetében. Inkább maradjanak ott örök intő példaként, később sem letagadhatóan.
2013. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy én észrevettem inkább a ballerek mocskolódái maradnak fent inkább.

Moderálás viszont kell takarítani a szemetet!

A 48-as meg egy hungarofób id.ta, a hozzá hadonlóak a csõcselék, normális oldalon már rég bannolnák az ilyen fekáliákat! :)

2013. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!