Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fel vehetem e a magyar állampo...

Fel vehetem e a magyar állampolgárságot ha kiskorú vagyok szülők jelenléte nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval a szüleim nem tudnak eljönni a konzulátusra de aláírják a dokumentumokat . 16 életévemet betöltöttem. Úgy értem hogy a családból csak én . Ukrán állampolgár vagyok

#állampolgárság #felvétel #állampolgár #magyar állampolgárság felvétel #kettős állapolgárság
2013. jún. 11. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. De miért nem kéred meg őket, hogy intézzék el neked?
2013. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam el a magyarázatot, azt hittem nem is tudnak róla.
2013. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kaphatod meg.
2013. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg a legegyszerűbb, ha bemész a konzulátusra és megkérdezed. Ahogy anyukám mondaná: "pofon nem vágnak"

Ja és remélem sikerülni fog, sok sikert Magyarországról:D

2013. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy ne vedd fel. Sokszor mondtuk már, "köszönjük" nem kérjük se a szlovákokat, se a románokat, se az ukránokat.
2013. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Ne strapáld magad, jövőre úgyis elvesszük, és rendezzük a kérdést az EU-val és a szomszéd baráti államokkal. Ez a feszültség senkinek sem jó.
2013. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem minden olyan nemzetiségű , mint amilyen állampolgár.

Ők ne ukránok , szlovákok , románok.

A sok hülye vezető miatt akik a 20. század elején ámokfutást csináltak , miattuk kerültek ilyen helyzetbe.

Felelősséggel tartozunk irántuk.


Magyarországnak pedig egyik szomszédos állam Ausztriát , Szlovéniát , Horvátországot leszámítva nem a barátja.

A szlovákok?Akik fasiszta nyelvtörvényt hoztak a magyar kisebbség ellen?Már , hogy lennének a barátaink?

2013. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

"Felelősséggel tartozunk irántuk."


Nagyon tévedsz, és tartózkodj a többesszámtól! MI nem tartozunk felelősséggel, esetleg TE, vagy az általad is említett "sok hülye vezető", de MI nem!

2013. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Így van ti csak a cigányokért tartoztok felelősséggel.
2013. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Aki felelősséggel tartozik a srácért, az mit fog tenni érte? Attól nem lesz neki jobb, ha megkapja az állampolgárságot.
2013. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!