Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Balosok! Akkor is támogatnátok...

Balosok! Akkor is támogatnátok a területi szegregációt felszámoló intézkedéseteket?

Figyelt kérdés

Ha a ti szomszédotokba költözne egy átlagos cigány család vagy esetleg több cigány család?

Nem provokálok, csak mivel miskolci vagyok így nagyon nincs a környezetemben balos(mindenki csak szidja a cigányokat), így máshol nem tudom megkérdezni.



2013. jún. 13. 07:11
 1/7 tetro ***** válasza:
92%

"így nagyon nincs a környezetemben balos(mindenki csak szidja a cigányokat)"

Ergo, aki nem szidja a cigányokat, az balos. Irigylem az egyszerű világodat.

2013. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan MSZP-st aki szintén szidja a cigányokat, ilyenkor mi van? :D
2013. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%

"Én ismerek olyan MSZP-st aki szintén szidja a cigányokat, ilyenkor mi van? :D"


Jó kis üzemzavar van nála.

2013. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
Ha már valaki az MSZP-re akar szavazni, az önmagában is üzemzavart jelent. :D Egyébként 70 feletti az öreg, már nem tudod meggyőzni semmiről.
2013. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miről beszéltek?:D

Az MSZP 2009-ben egy 13 oldalas tanulmányt készített , hogy hogyan szerezzen rasszista szavazókat.


Nekem lenne pár ötletem ,ha megvalósítanák akkor MSZP szavazó lennék.


"Éljen pártunk és a nép megbonthatatlan egysége"

2013. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én DK-s voltam, én is BAZ megyében élek, és nem támogatom a szegregáció felszámolását. Maximum akkor, ha előtte megtanították őket a közösségi együttélésre. De ez meg nem 2 napba telik. Az a baj,hogy ma az van, hogy minden felzárkóztatás nélkül a többség nyakába öntik őket. Az más kérdés, hogy egyáltalán fel lehet-e őket zárkóztatni, mert néha ezt eléggé kétlem. Mellettünk lakott amúgy 8 gyerekes cigánycsalád, hál istennek nem sokáig. Most is cigányok laknak mellettünk, de legalább az csak egy idősebb pár egy fiúval. Nem sok vizet zavarnak, igaz az utca végén lakó cigányok időnként átjárnak hozzájuk. Kérdésre válaszolva, szerintem sok baloldali nem imádja őket, csak polkorrektségből támogatják az integrációt.
2013. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember, aki nem félrebeszél.
2013. jún. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!