Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az RTL, TV2 csatornákkal nem...

Az RTL, TV2 csatornákkal nem lehet valamit csinálni, hogy pártatlanok maradjanak a politikában?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretem az RTL-t még ha egy szenny csatorna is, bár inkább csak a híradót nézem mert utálom a reklámokat meg a "profi" színészek által játszott Barátok közthöz hasonló műsorokat.

De mivel ez a legnagyobb nézettségű csatorna Mo.-n szerintem nem szabadna,hogy ennyire egyértelműen baloldaliak legyenek.Az egy dolog ha az ATV eldurrog ott magában, vagy mondjuk a másik véglet az Echo tv, de egy nagy befolyásoltsággal bíró csatorna NE.


Néha már azon is elgondolkodom, hogy basszus, ez magyar tv?

Ha a zsidóknak van baja az vezető hír, a Holokauszt emléknap szintén vezető hír, de egy magyar nemzeti ünnep vagy gyász nap az elvész az utolsók között.Ha magyarokat vernek akkor azt csak más csatornákról vagy az internetről lehet megtudni, mert nem számolnak be róla.

Az Izraelben történt dolgok szintén nem számítanak hírnek(palesztinok), de Irak Amerika az jöhet minden mennyiségben.

(vagy egyik se legyen hír vagy mindkettő)

A Bajnai körül történt dolgok nem hírek, nehogy lejárassák, ha egy Jobbikos tilosban parkol az vezető hír.

Bárki bármit mond nagy befolyása van a médiának, főleg az RTL és a TV2-nek, és szerintem elég nagy baj,hogy nem pártatlanok.

Ez ellen valami olyasmit nem lehetne,hogy egyességet kötnek,hogy nem pártolnak egy politikai pártmellé sem?


2013. jún. 14. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Fel kellene őket vásárolni.

Enélkül , mivel magán kézben vannak , így nem lehet velük semmit csinálni.

2013. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Meg kell szüntetni őket meg betíltani a Kretén 7-est :P
2013. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Megsúgom, hogy a TV2 hírigazgatóját a HírTV-ből igazolták. Szerinted nem vagy te egy kicsit paranoid?
2013. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem tetszik nem kell nézni. Híreket olvashatsz az interneten is, a saját ízlésed szerinti tálalásban.
2013. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

" Mo.-n szerintem nem szabadna,hogy ennyire egyértelműen baloldaliak legyenek."


Az gondolom egy pillanatig sem zavar hogy a köztélvén meg nonstop a fideszes kampány szenny megy. Az a mi pénzünkön megy el várnám hogy független legyen. A ratyi klub magánkézben lévő kereskedelmi tv. Ha nem tetszik irány észak korea.

2013. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Az mtv vérfideszes, a tv2 eddig is feléjük hajlott, de ha Simicska megveszi, akkor a szombat reggeli mesék is Viktórió népvédő kalandjairól fognak szólni, egyedül az RTL balos, de egyáltalán nem radikális, ATV-szintű mértékben.


Nyilván jobb lenne a teljes pártatlanság, de ilyen naiv te se lehetsz, pont a pártok nem hagyják ezt.


De ha a Jobbikot támogatod miért félted a birka embereket? A ti mondanivalótok lényege nem pont az, hogy a ti isteni szemetek felnyílt és nem hazudhatnak többet neked?

2013. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak itt a nézettség a mérvadó.

Lehet,hogy egyik tv sem pártatlan, de a nézettség a kulcsszó.

Az RTL-t nem azért nézik az emberek mert hú, de jó a Híradó és nézhetjük,hogy milyen jó ember a Bajnai, hanem mert sok szórakoztató vagy annak mondott műsoruk van, és az emberek arra kíváncsiak, csak ők kapnak az alkalmon és politizálnak rendesen.

A TV2-t pedig nem nézem , csak arról is hasonlókat hallottam és az Echo tv-tis azért hoztam fel,hogy az is ott elvan magában senkit nem zavar mint az ATV sem.(Mint jobb és baloldali csatornák)

2013. jún. 14. 23:02
 8/10 anonim ***** válasza:

# 5

Szerintem a kérdező egy szóval sem mondta azt, hogy ő fideszhuszár lenne...


Egyetlen megoldás van egyébként: nem kell ilyen sz@rokat nézni. A Barátok Köztöt és az Éjjel Nappal Budapestet én is nézem, de egyébként ha nagyritkán be van kapcsolva a tv, akkor Comedy Central megy.


Hírekre meg ott vannak az alternatív internetes oldalak, amik igyekeznek pártfüggetlenek maradni (nem a kuckurucra vagy a zsindexre gondolok ez alatt). Sőt, legjobban pont a külföldi oldalakon lehet tájékozódni, mert oda nem ér el sem a Bajnai, sem a Vona, sem a Zorbán keze...

2013. jún. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:
68%

Jajj Istenem.Megint egy ismétlődő újabb vicces kérdés.

Miért lenne az baj,ha egy magán csatorna bal vagy jobb oldali?

Magán kézben van,így elvileg azt sugározhat és hirdethet,(amit akar.)

Megértem,hogy ez jelenlegi kormánynak nem tetszik,de tudomásul kéne ezt venniük végre.

Inkább lehetne az a kérdésed,hogy közmédia miért pártolja a jobb oldalt és isteníti őket?Köz tévének kéne inkább pártatlannak lennie,mivel az az adófizetők pénzéből működik.Mellesleg megsúgom neked,hogy ez Hollandiában is így van meg Kanadában,meg sok más országban is pl,hogy általában a kereskedelmi tévék nagy része valamelyik oldalt pártolja.

(Egyébként TV2 már jó ideje nem bal oldali média.)

2013. jún. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Régebben csak Mancika néni tyúkjairól, meg gyilkosságról tudósítottak. De szerintem jól teszik, egy ilyen nagy csatorna nem vonuljon ki a politikából. Aki kormánypropagandát és agymosást akar, nézze a közhazugságit, a rémhírtévét és egyéb szennyet. A kormány meg köszönje saját magának és a reklámadónak.
2013. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!