Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen "sumák"...

Szerintetek milyen "sumák" dolog lehet a H1N1-vakcina körül?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 12. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolj bele: Egy gyógyszer/injekció szabadalmaztatásához több év is kell, mire minden szempontból megvizsgálják. A H1N1 vakcina pár hónap alatt piacra került és csak rövidtávú vizsgálatokat csináltak vele. Szerintem fogalmuk sincs, hogy hosszútávon meddig jó ez. Miért nem merik beoltani a terheseket MERT FOGALMUK SINCS a következményekről.


Ugyanez volt -asszem- a sertés influenzával, hogy gyorsan piacra dobták és bár titokban próbálták tartani, (de kiszivárgott) sok ember idegrendszerét tönkretette hosszabb távon vagy meg is halt. Ezt persze ráfogták, hogy már volt másik betegsége és ígyis-úgyis meghalt volna.


Hát kösz, de én ezekből a vackokból nem kérek. Szerintem érdemes mindenkinek végiggondolni, mielőtt...

2009. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valakiknek nagy üzlet,semmi több.
2009. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

mér azt hittem a csipes baromság jött elő megint.:)

Nyilván eléggé kiforratlan még az egész.

2009. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gazdasági válság, a gyógyszeriparban is egy nagyobb visszaesés van.

Ez a H1N1 a gyógyszeriparnak kitűnő bevételi forrás lenne, csak elkapkodták a dolgokat.

Egy tesztnek fél évig kell tartania, ez pár hétnél tovább tudomásom szerint nem tartott.

A magyarországra érkezett vakcinák állítólag nem azok a vakcinák, amikről szó volt stb...

Egy szó mint száz; ÜZLET

2009. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bumbi02 ***** válasza:
100%
az egész betegség sztem egy generált betegség.. üzlet.. h ha beharangozzák hogy mekkora veszély van mindenki inkább oltatja magát .. so jo pénzért eladhatják a vakcinát.. egézségen sporol legkevesebbet az ember.. megondták már h ez ugynaolyan influenza mint a többi nem kell töle félni.. de ennek ellenére nyomatják h vakcina kell... üzlet:)
2009. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!